Řadové chalety přímo na sjezdovce

Referenční číslo: SR19928
Země: Rakousko
Region: Jiné oblasti
Město: St. Lambrecht
Typ nemovitosti: Rodinný dům/Vila
Nové projekty
Investiční příležitost
Cena:
414.000 € - 496.800 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi!

Představujeme nový resort řadových chaletů umístěných přímo na sjezdovce lyžařského střediska Grebenzen v blízkosti městečka St. Lambrecht. Díky vyvýšené poloze komplexu si můžete užívat nádherné výhledy na centrum města i do okolních hor. Chalety je možné užívat pro sebe, svou rodinu či přátele po celý rok bez nutnosti dalšího pronájmu. Pokud však chcete nemovitost pronajímat, máte možnost využít služeb agentury, která se o pronájem vaší rezidence postará. Z vašeho volnočasového chaletu se tak může stát zajímavá investice.


Přednosti resortu:

  • Přímo na sjezdovce
  • Již dokončeno
  • Bez nutnosti dalšího pronájmu
  • Možnost dalšího pronájmu s garantovanými příjmy 3,5 % ročně
  • Restaurace, spa, možnost využití služeb 4* hotelu
  • Nádherné výhledy na hory i město
  • Atraktivní oblast pro letní i zimní sezónu
  • Dobrá dostupnost
  • Kupující neplatí realitní provizi

Zábava v létě i v zimě

St. Lambrecht je se svými 1028 m. n. m. nejvýše položeným městečkem ve Štýrsku. Nachází se na pomezí spolkových zemí Štýrska a Korutan a představuje atraktivní prázdninovou destinaci se širokou škálou volnočasových aktivit v průběhu letní i zimní sezóny. Užívejte si golf s výhledem na Alpy, horskou turistiku či cyklistiku. Množství značených tras vás provede nejkrásnějšími místy této oblasti. Adrenalinoví nadšenci mohou vyzkoušet paragliding, parasailing di Red Bull F1 závody.

Lyžařské středisko Grebenzen je v provozu od konce listopadu do poloviny března. Zahrnuje 12 km upravených sjezdovek (74 % červených, 24 % modrých a 2 % černých) a je proto ideální zejména pro rodiny s dětmi. Pokročilejší lyžaři mohou vyzkoušet místní závodní slalomovou dráhu, na které vyhrál titul legendární lyžař Hermann Maier. V okolí můžete využít několika dalších lyžařských středisek – St. Lorenzen – Murau, Frauenalpe, Lachtal, Turracher Höhe a další. Pro milovníky freeridu je připraveno 13 km tratí.  V okolí najdete také cca 50 km běžkařských tratí.


Resort s přímým přístupem na sjezdovku

Resort nabízí celkem 22 moderních řadových chaletů k prodeji do osobního vlastnictví. Z hlavního vchodu do komplexu je umožněn přímý přístup ke sjezdovce. Pro maximální komfort je zde k dispozici restaurace a spa. Využít můžete také služeb sousedního 4* hotelu.

Chalety byly postaveny z kvalitních materiálů. Investor si může vybrat z několika chaletů – vybavených i nevybavených. Ke každému chaletu náleží parkovací místo v garáži a venkovní parkovací místo před domem.


Bez nutnosti pronájmu

Nabízené řadové chalety mají vzácný statut tzv. volnočasového užívání, což znamená, že apartmány můžete užívat jen pro sebe, svou rodinu a přátele bez nutnosti dalšího pronájmu. Pokud budete mít zájem apartmán pronajmout, není to problém – profesionální agentura se ráda o pronájem Vaší rezidence postará.


Chalety k prodeji do osobního vlastnictví

K dispozici je několik chaletů, jejichž interiéry čekají na dokončení dle představ nového majitele. Majitel si může dle svého vkusu a přání zvolit podlahy, obklady, kuchyň, interiérové dveře a všechen nábytek. Za příplatek je možné je nechat na klíč zařídit.

Součástí resortu je i několik chaletů, které jsou prodávány včetně kompletního vybavení a které jsou v současné době pronajímány agenturou či sousedním hotelem. Je možné využít garantovaný příjem z pronájmu ve výši 3,5 % z netto kupní ceny chaletu na první dva roky. Tento výnos je již po odpočtu měsíčních provozních nákladů a před zdaněním. Chalet je možné v tomto případě využívat pro svou potřebu 4 týdny v roce a po zbytek roku je chalet pronajímán.

U všech typů chaletů si však můžete zvolit, zda budete chtít nemovitost využívat jen pro sebe, či ho budete chtít přenechat k dalšímu pronájmu.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo od developera a kupující neplatí realitní provizi.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: