Pure Arlberg: posledních 5 apartmánů na prodej

V roce 2016 se Ski Arlberg v Rakousku stal největší propojenou lyžařskou oblastí v Rakousku. S celkem 305 kilometry sjezdovek a 87 lanovkami patří do TOP 5 celistvých lyžařských středisek na světě.

Společnost Rellox, která se specializuje na prodej nemovitostí ve světě, včetně rakouských ski nemovitostí, v současné době nabízí unikátní projekt ski-in/ ski-out apartmánů 4*S PURE Warth-Arlberg, které se nacházejí v nadmořské výšce 1.540 metrů - přímo u lanovek a sjezdovek.

Od září 2016, kdy byl oficiálně zahájen prodej, bylo prodáno již 24 z celkem 29 apartmánů. Na prodej tak zbývá posledních 5 apartmánů. Ze zkušeností firmy Rellox vyplývá, že se jedná o jeden z nejrychleji prodávaných realitních projektů v rakouských Alpách za posledních 10 let.

Chcete se také stát majitelem apartmánu v tomto úspěšném projektu? Více informací o PURE Warth-Arlberg a specifikace posledních apartmánů na prodej naleznete na webové stránce www.pure-arlberg.cz. Případně nás prosím kontaktujte, zajistíme pro Vás osobní prohlídku místa výstavby a setkání s developerem projektu.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: