Prodej nemovitostí v Chorvatsku: tipy, rady, nabídka realit

Doporučujeme: Navštivte také článek: Chorvatsko: nemovitosti na prodej. Tipy pro rok 2013, kde naleznete aktuální tipy na nejzajímavější realitní nabídky u pobřeží Jadranu pro rok 2013.

Toužíte po druhém bydlení u moře? Nemovitosti v Chorvatsku patří mezi českými klienty k nejžádanějším. Připravili jsme proto pro vás několik zajímavých tipů pro nákup nemovitosti v Chorvatsku z naší aktuální nabídky. Začneme apartmány, níže pak naleznete vily v Chorvatsku, které rozhodně přitáhnou vaši pozornost.

Nemovitosti na Jadranu jsou nejen pro Čechy velkým lákadlem. Při jejich nákupu je ale potřeba postupovat obezřetně, protože řada staveb je zde postavena na černo nebo u nich chybí potřebná dokumentace. Rellox proto u všech nabízených nemovitostí zajišťuje jejich důkladné prověření. Více informací týkající se související legislativy, zajímavých lokalit a vývoji na chorvatském realitním trhu naleznete na stránce Nemovitosti v Chorvatsku
 

Nemovitosti v Chorvatsku na prodej

Apartmán v Trogiru na prodejČiovo: Poslední apartmán na prodej v rezidenci poblíž Trogiru

Pouhých 50 metrů od moře se nachází rezidence s šesti prostornými apartmány. Na prodej nyní zbývá poslední z nich. Komfortní apartmán se dvěma ložnicemi a výhledem na moře se nachází ve vynikající a velmi žádané lokalitě.

» Podívejte se na detailní informace o nemovitosti.
 

Luxusní apartmány ve Splitu na prodejProdej luxusních apartmánů ve Splitu

Apartmány v architektonicky unikátní kaskádovité stavbě poblíž Splitu se vyznačují funkčním a moderním designem. Prostorné balkóny přímo vybízejí k pohodovému posezení. Pláž je vzdálená pouhých 5 minut cesty.

» Podívejte se na detailní informace o nemovitosti.

 

Apartmány v rezortu Radisson Blu na prodejPětihvězdičkové apartmány Radisson Blu poblíž Dubrovníku

Pětihvězdičkový hotel Radisson Blu byl postavený v roce 2009 a jedná se o jeden z nejmodernějších rezortů v Dalmácii. Část apartmánů je určena k prodeji. Majitel nemovitosti má možnost vedle vlastního užívání apartmán dále pronajímat prostřednictvím správcovské společnosti. Kromě pláže rezort nabízí i další služby: restaurace, obchody, sportovní vyžití, spa & wellness atd.

» Podívejte se na detailní informace o nemovitosti.
 

Krásné apartmány u JadranuProdej krásných apartmánů na Jadranu

Poblíž historického centra Dubrovníku vyrostl nový rezidenční projekt citlivě zapadající do výstavby na jižních svazích Mokošice. Vzdušné a prostorné apartmány skýtají krásný výhled na Jadran i na starý Dubrovník. K apartmánům náleží terasa nebo balkon. U většiny budov je bazén, vzdálenost k mořskému pobřeží je 300 metrů.

» Podívejte se na detailní informace o nemovitosti.
 

Vila v Chorvatsku na prodejVila v Chorvatsku: první linie u moře, ostrov Korčula

Věnujte svoji pozornost nabídce exkluzivní vily v Chorvatsku určené nejnáročnějším klientům. Nemovitost je ve výstavbě s plánovaným dokončením v létě 2012. Je proto možné ovlivnit vnitřní dispozice a interiéry. Třípodlažní vila se nachází ve svahu nad mořem, nechybí zde bazén, jacuzzi s vířivkou nebo terasa s venkovním barbecue a kuchyní.

» Podívejte se na detailní informace o nemovitosti.

Dům přímo u moře v blízkosti Omiše na prodejŘadový rodinný dům v Dalmácii

Dům přímo na pláži nedaleko Omiše. Romantické bydlení pro celu rodinu. Můžete si udělat pohodlí na pláži přímo před svým domem, nebo dát přednost posezení na balkoně s tichým podkresem mořských vln narážejících na pobřeží.

» Podívejte se na detailní informace o nemovitosti.
 

Chorvatsko: vila na ostrově KorčulaLuxusní vila v Chorvatsku

Prostorná vila na ostrově Korčula je jako stvořená pro všechny, kteří si rádi užívají léto s rodinou a přáteli. Komfortní, jednoduché a moderní zařízení vily zaručuje maximální pohodlí všem svým obyvatelům. Pokoje jsou klimatizované, potřebný stín pro posezení na terase zajišťují vzrostlé fíkovníky.

» Podívejte se na detailní informace o nemovitosti.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: