Pozemky v Chorvatsku na prodej

Rozhodli jste se pro vlastní nemovitost v Chorvatsku, ale chcete, aby přesně odpovídala vašim představám? Nebo chcete v Chorvatsku investovat do vlastního projektu? Je zde vůbec možné koupit pozemky? Chorvatsko je zemí, kde si můžete splnit sen o vlastním domu na mořském pobřeží.

Prodej pozemků v Chorvatsku

V naší databázi nabízíme ke koupi pozemky v přímořských oblastech Chorvatska, především ve střední Dalmácii, ale i na vybraných chorvatských ostrovech, např. na Korčule. Některé pozemky jsou plně zasíťované, jiné nikoliv. Pokud si pozemek nevyberete v naší nabídce, můžeme vhodný vyhledat na základě individuálního přání klienta.

Na výběr jsou menší pozemky určené pro výstavbu jednoho rodinného domu, ale i větší pozemky vhodné pro výstavbu větších projektů, ať už několika samostatných rodinných domů nebo bytového projektu.

Například na již zmiňované Korčule nabízíme několik pozemků v první linii u moře vhodných pro výstavbu rodinné vily nebo apartmánového domu. Chorvatsko se těší zájmu investorů takřka z celého světa, podobných pozemků proto rychle ubývá. Ve spolupráci s renomovaným belgickým developerem, který má s výstavbou v Chorvatsku bohaté zkušenosti, můžeme nabídnout možnost individuální výstavby dle přání a zadání klienta.

Celý proces výstavby je přitom nastaven tak, aby pro klienta znamenal minimum starostí. Zadání rozpočtu závisí plně na klientovi, který může mít zájem o menší rodinný dům i o luxusní vilu. Součástí našich služeb je kompletní zajištění výstavby nemovitosti od zařízení stavebního povolení, přes architektonický návrh až po realizaci stavby, jednání s chorvatskými úřady a zajištění stavebního dozoru.

V případě zájmu o konzultaci týkající se koupě a prodeje pozemků v Chorvatsku se na nás obraťte.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: