Po stopách Hermanna Maiera: ve Flachau se naučíte lyžovat od těch nejlepších

Trávíte dovolenou ve Flachau v lyžařské oblasti Ski Amadé a hledáte někoho, kdo by vás nebo vaše děti naučil lyžovat nebo jezdit na snowboardu?

Obraťte se na profesionály, vydejte se ve stopách nejúspěšnějšího lyžaře světa a nechte se vést instruktory lyžařské školy Hermanna Maiera. Rodinná lyžařská škola nabízí kvalitní výuku již od roku 1987, kdy školu založil Hermannův otec. Nyní ji Hermann provozuje spolu se svým bratrem Alexem.

Vaše děti můžete s klidem svěřit do rukou speciálně vyškolených lyžařů, kteří je hravou formou přivedou k lyžování. Cílem je předat dětem nadšení pro zimní sporty a probudit v nich lásku k lyžování, která potrvá celý život.

Dospělí lyžaři mohou začít od úplných začátků, správné techniky a stylu a pokračovat carvingovým lyžováním nebo jízdou v hlubokém sněhu. Výuka může probíhat ve skupině nebo individuálně, učit se může také celá rodina najednou. Díky osobnímu přístupu jsou rychlé pokroky zaručeny. Ve škole si můžete i zapůjčit vybavení.

Lyžaři se do Ski Amadé rádi vracejí. Pokud vám tato lyžařská oblast také učaruje, je ideálním řešením investice do vlastního bydlení přímo na místě. Skvělou příležitost nabízejí například nové luxusní apartmány v Alpendorfu, jejichž výstavba byla zahájena v říjnu 2019 a měla by být dokončena do dvou let.Pro více informací o resortu a koupi nemovitosti v Rakousku nás prosím kontaktujte.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: