Penzion v srdci Mittersillu

Referenční číslo: SO19451
Země: Rakousko
Region: Kaprun/Zell am See
Město: Mittersill
Typ nemovitosti: Hotel / Penzion
Investiční příležitost
Velikost: 127.00 m2
 
Cena:
Původní cena:
695.000 €
749.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Penzion nabízí moderní, velmi útulné pokoje – jednolůžkové, dvoulůžkové nebo apartmány. Pro náročné hosty je v penzionu také jeden apartmán de-luxe s kachlovými kamny, 2 balkony a dřevěnými stropy. Hostům je k dispozici WiFi, velkoplošné satelitní TV, jídelna, infra-sauna s Kneipp-sprchou, solárium, fitness přístroje, masážní křeslo, fotbálek, hokej a šipky. K penzionu náleží 7 parkovacích míst.

Dům má celkem 4 podlaží – sklep, přízemí a 2 patra. Byl postaven v roce 1968 na pozemku 479 m2. Zastavěná plocha činí 127 m2. Přibližně před 12 lety prošel dům velmi důkladnou a nákladnou rekonstrukcí včetně centrálního topení na LTO kotel Viessmann a rozvodů vody. S celkem 5 pokoji a 2 apartmány je zařízen jako luxusní penzion se 17 lůžky + přistýlky. Na pokojích si nelze vařit, k tomu slouží centrální kuchyň, kde nynější majitelé připravují pro hosty snídaně a na přání také večeře. Ty jsou servírovány v prostorné jídelně – společenské místnosti se dvěma TV. Je zde k dispozici samoobslužná lednice s nápoji a výdejní automat na 8 druhů horkých nápojů – kávy a čokolády na mince. Ve všech pokojích jsou televizní přijímače (i smart) a hostům je k dispozici celkem 6 satelitních TV kanálů v češtině. Každý rok nynější majitelé investovali do vylepšení domu – obložení pokojů dřevem, výměny oken a dveří, rekonstrukce koupelen, střechy, okenní venkovní rolety, nátěr dřevěných částí celého domu, pravidelná údržba nenáročné malé zahrady atd.

Dům je velmi pečlivě udržován a je možné ho převzít bez přerušení provozu a bez dodatečných investic.

Nemovitost je situována v klidné části pouhých 650 metrů od centra plného obchodů, restaurací i s domácím pivovarem, kaváren a cukráren. Stanice skibusu je jen 50 metrů od domu a nádherné golfové hřiště je pouhý kilometr odsud.

V létě je k dispozici venkovní vyhřívaný bazén (5 x 3 x 1,2 m) s pískovou filtrací. Na zahradě je pro hosty připravené také velmi příjemné posezení pod sluečníky. Podle počasí se zde servírují i snídaně a večeře. Zahradní domek slouží jako úschovna jízdních kol nebo golfového vybavení. V zimě mohou hosté využívat halu s 25m bazénem, tenisovými a squash kurty jen 700 metrů od penzionu. Jen pár set metrů od penzionu je také místní moderní koupaliště s vířivkou a pohledem na zasněžené Alpy nebo tenisové antukové kurty s výhledem na ledovce. Vyhlášená Tauernská cyklostezka vede přímo od penzionu a je skvělá i pro in-line bruslaře nebo běžce na kolečkových lyžích. Lanovky Vás vyvezou na vrcholy a odsud vedou nekonečné sjezdy po značených cyklostezkách dolů do údolí. U Kaprunu (20 km) je navíc nově otevřená nejmodernější Aquaaréna v Rakousku s celoročním provozem.

Penzion je umístěn v nadmořské výšce 800 m.n.m. v Mittersillu, ze kterého se po výstavbě moderní lanovky spojující tyrolský Kitzbühel a Ski Zirkus Arenu stalo velmi významné lyžařské středisko. Jedná se zároveň o typické malebné rakouské městečko, které leží mezi několika světově vyhlášenými lyžařskými areály, které jsou spojeny skibusy zdarma. Přímo ve městečku je světoznámá továrna na výrobu lyží Blizzard s přilehlou osvětlenou běžeckou dráhou Blizzard-Loipe. V údolí Pinzgau, kde Mittersill leží, jsou desítky kilometrů upravovaných běžeckých tratí, známých jako Pinzgau-Loipe.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: