Pěkný hotel na skvělém místě v první linii u moře

Referenční číslo: SO19769
Země: Chorvatsko
Region: Istria
Město: Bakar
Typ nemovitosti: Hotel / Penzion
Investiční příležitost
Velikost: 2300.00 m2
 
Cena:
2.000.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Tento pěkný hotel se nachází v turisticky atraktivní lokalitě na Istrii ve městě Bakar. Místo je obklopené překrásnou přírodou. Průzračně čisté moře a přístav se nachází pouze pár kroků od hotelu.

Hotel byl postaven v roce 1905. Obytná plocha má výměru 2300 m2 a je rozdělena mezi dvě podlaží a podkroví. V prvním a druhém patře se nachází celkem 30 pokojů s koupelnami. V podkroví jsou k dispozici 4 pokoje a společná koupelna.

V přízemí hotelu najdete velkou kuchyň, jídelnu, recepci, VIP lobby, venkovní terasu, několik skladů a technickou místnost. Dále se zde nachází komerční prostory, ve kterých je pošta, obchod a kavárna.

Hotel se nachází v perfektní lokalitě. Moře se rozprostírá přímo před hotelem. Město Rijeka se nachází pouze 10 km od hotelu. Nejbližší letiště je vzdálené pouze 16,3 km. Itálie je vzdálená méně než hodinu jízdy a Slovinsko je vzdálené méně než půl hodiny jízdy.

Na střeše hotelu je anténa, za kterou platí mobilní operátor majiteli hotelu 500 Euro měsíčně plus spotřebu elektrické energie. V přízemí je také bankomat, za který platí banka hotelu 100 Euro měsíčně plus spotřebu elektrické energie.

Hotel je vytápěn topným olejem. Technická místnost je téměř nová a je v dobrém stavu. Většina oken byla vyměněna za nová (téměř 80%). Hotel není zařízený nábytkem.

K hotelu náleží 20 parkovacích míst.

Více informací Vám rádi poskytneme na vyžádání. V případě zájmu o prohlídku nemovitosti nás prosím kontaktujte.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: