Nový rezidenční projekt ve Warthu v Arlbergu. Ski in/ski out!

Referenční číslo: MR19453
Země: Rakousko
Region: Arlberg
Město: Warth in Arlberg
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 58.00 m2 - 193.00 m2
 
Cena:
425.000 € - 1.370.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Prodáno

Ski in ski out projekt s příjmem z pronájmu cca 4 %

Renomovaný alpský developer Mountain Residences připravuje - v centru městečka Warth am Arlberg a přímo u sjezdovky - nový projekt luxusních 4*S apartmánů "Apart-Hotel PURE Warth". Warth se nachází v legendární lyžařské oblasti Ski Arlberg se spojením do vyhlášených středisek Lech a Zürs. Na rozdíl od těchto luxusních středisek, kde jsou ceny nemovitostí velmi vysoké, Vám nabízíme možnost koupě nemovitosti ve Ski Arlbergu za příznivé ceny s potenciálem dalšího zhodnocení investice.  

Detailní informace o tomto projektu najdete také na webových stránkách: www.pure-arlberg.cz

V roce 2017 bude dokončena nová lanovka Dorfbahn Warth, která umožní návštěvníkům Apart-Hotelu PURE Warth odjezd i příjezd na lyžích až ke dveřím projektu (ski-in/ski-out). Dorfbahn Warth Vás odveze do dalších prestižních alpských středisek St. Anton a Kappl - Paznauntal. Po dokončení lanovky je možné očekávat mírné navýšení cen nemovitostí ve Warthu.

Apart-Hotel PURE Warth bude nabízet kompletní servis pro majitele jednotlivých apartmánů i pro hosty. K dispozici bude například restaurace, wellness, sluneční terasa s venkovním "infinity" bazénem, fitness atd. Najdete zde tak mnoho způsobů, jak si užít svou dovolenou – ať už aktivně nebo více relaxačně. Projekt se skládá ze tří hlavních budov s celkem 29 apartmány různých velikostí (60 – 249 m2).

Stavba bude provedena za použití materiálů té nejvyšší kvality. Apartmány jsou vybaveny luxusními kuchyněmi včetně všech spotřebičů a koupelnami s kvalitním designovým zařízením. Apartmány budou kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné začít po jejich předání ihned využívat a pronajímat. V interiéru je k dotvoření příjemné atmosféry použito hodně přírodních materiálů. Moderní design se tak snoubí s tradičním alpským stylem.

Rezidenční projekt je určený ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. Po dobu své nepřítomnosti se o pronájem Vaší nemovitosti postará profesionální agentura a kompplex bude provozován pod renomovanou značkou alpských apart-hotelů "PURE". Vy tak získáte atraktivní příjem z pronájmu – až cca 4 % p. a. z kupní ceny nemovitosti po odpočtu provozních nákladů. Další výhodou tohoto konceptu je úspora 20 % DPH při koupi nemovitosti.

Dokončení projektu se předpokládá na podzim 2018, nejpozději v dubnu 2019.

Warth leží v krásném horském alpském údolí v nadmořské výšce 1 500 m a nabízí širokou škálu možností pro Vaši celoroční dovolenou.

Ski Arlberg garantuje sněhovou pokrývku po celou zimní sezónu – od začátku prosince do poloviny dubna. Čeká na Vás 350 km excelentních sjezdovek a více jak 100 lanovek. Ski Arlberg je celosvětově jedno z nejoblíbenějších a největších lyžařských středisek. V létě zde najdete velké množství značených tras pro turisty i cyklisty. Jen 5 km od města Warth je vzdáleno golfové hřiště v Lechu. Kromě výše uvedeného jsou zde i nabídky paraglidingu, jízdy na koních, plavání, fitness, wellness apod.

Více informací o Ski Arlberg ZDE.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

 

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: