Nový resort apartmánů jen 150 metrů od moře a pláže

Referenční číslo: DA19982
Země: Chorvatsko
Region: Zadar
Město: Privlaka
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 49.32 m2 - 77.99 m2
 
Cena:
130.000 € - 330.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

150 metrů od pláže

Představujeme nový resort 10 moderních apartmánů v atraktivní lokalitě Škrapavac jen 150 metrů od moře a pláže. Turistické letovisko Škrapavac se nachází mezi městy Privlaka a Zaton na rozlehlém poloostrově. Ten vyniká četnými písečnými plážemi, průzračnou vodou azurové barvy a mělkým a teplým mořem, což ho řadí mezi vyhledávané oblasti zejména pro rodiny s dětmi.


Přednosti resortu

  • 10 moderních apartmánů
  • 150 metrů od moře a pláže
  • Apartmány v přízemí se zahrádkami
  • Velké privátní terasy s přípojkami na vlastní jacuzzi či bazén.
  • Ceny od 130 000 EUR

Privlaka

Poklidná Privlaka se nachází v západní části Zadarské riviéry a jejím fenoménem jsou písečné pláže, které jsou v Chorvatsku výjimečné. Raritou je rovněž léčivé peloidní bahno, které má pozitivní účinky zejména pro osoby s atopickým ekzémem.

Privlaka vyniká pestrou možností výletů do okolí. Jen 4 km odsud leží bývalé královské město Nin, jehož prosperita je dlouhodobě svázána s výrobou mořské soli. Hned za Privlakou je také ostrov Vir. Pouze 19 km odsud je krásné historické město Zadar s mořskými varhanami. Na dosah jsou také úžasné národní parky Paklenica, souostroví Kornati, Krka či sladkovodní Vranské jezero.


Váš druhý domov u moře

Vyberte si z 10 apartmánů různých velikostí. Čtyři z nich se nachází v přízemí a náleží k nim krytá terasa a zahrada. Další 4 apartmány jsou situovány v prvním patře a disponují prostornými terasami. Všechny apartmány v přízemí a prvním patře zahrnují 2 ložnice, koupelnu, předsíň, kuchyň, jídelnu a obývací pokoj.

Ve druhém patře se nachází 2 prostorné penthousy se 3 ložnicemi.

Apartmány se prodávají bez vybavení. Budoucí majitel si tak může vybrat nábytek dle svého vkusu.


Privátní bazén či jacuzzi 

Budova je staticky uzpůsobená tak, aby na vybraných terasách mohl být dodatečně instalován bazén nebo jacuzzi. Rozhodnutí je ponecháno na budoucím majiteli, proto náklady na jacuzzi či bazén nejsou zahrnuty v kupní ceně. Připraveny jsou přípojky.


Parkovací místa

Ke všem apartmánům náleží 1 venkovní parkovací místo, k penthousům ve 2. patře 2 parkovací místa. V případě zájmu je možné dokoupit další parkovací místo navíc za cenu 9 000 EUR.


Termín výstavby

Výstavba byla zahájena v listopadu 2020. Dokončení resortu se předpokládá v prosinci 2021. 

Zaujala Vás tato nabídka? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitostí v Chorvatsku. Kontaktujte nás. 

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: