Nový projekt řadových domů u golfového hřiště

Referenční číslo: TW19815
Země: Španělsko
Region: Costa Blanca
Město: Elche
Typ nemovitosti: Rodinný dům/Vila
Nové projekty
Velikost: 105.09 m2 - 108.88 m2
 
Cena:
168.000 € - 191.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi!

Tento projekt řadových domů v uzavřeném areálu se rozkládá v klidné lokalitě, odkud se během 15 minut pohodlně dostanete na pláže a do rušnějšího centra města Alicante. Pouhých 10 minut odtud je vzdáleno letiště v Alicante a 8 minut město Elche s palmovým hájem, který je zapsán na Seznamu světového dědictví UNESCO. Místo je pohodlně dostupné díky dálnici i vlakovému spojení s Barcelonou a Valencií.

Projekt právě vzniká u 18jamkového golfového hřiště, jehož služby budou vlastníci moci využívat, a dokončen bude v červnu 2019. V okolí leží dalších více než 15 golfových hřišť, jako například El Patio Golf Club nebo Font del Llop Golf Club. Díky teplému klimatu a blízkosti pláží a přístavů je to ideální místo také pro milovníky vodních sportů a plachtění.

Řadové domy mají vždy tři ložnice, dvě koupelny, WC, šatnu, terasu, zahradu a střešní terasu (50,82 m2). Kuchyň je plně vybavená, včetně sklokeramické varné desky, odsavače par a trouby. Ve všech ložnicích najdete vestavěné skříně. Samozřejmostí je klimatizace a topení a možnost instalace plynových radiátorů. Ke každému domu náleží také soukromé parkovací stání. Na terasách můžete poobědvat s výhledem na golfové hřiště nebo pohoří Sierra de las Águilas a Sierra del Cid, kam můžete vyrazit na výlet.

Součástí projektu je dále společný bazén, fitness centrum, restaurace a bar, kurt na padel, budova klubu, španělská a anglická škola a supermarket. Nedaleko leží historická vesnice Monforte del Cid, která dále rozšiřuje okruh dostupných služeb.

Očekávané dokončení: červen 2019.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: