NOVINKA – Španělské resorty pro milovníky moře i golfu

Díky spolupráci s předními developery ve Španělsku vám i letos přinášíme několik novinek, které by neměly ujít vaší pozornosti. Aktuálně představujeme dva nové projekty.

První z nich potěší především ty, kteří touží po vlastní nemovitosti v blízkosti úžasné písečné pláže. Druhý je určen pro ty, kteří chtějí být obklopeni špičkovými golfovými hřišti a dosyta si užívat specifickou atmosféru tohoto sportu.

Záleží jen na vaší volbě, kterou z nemovitostí upřednostníte. Případně navštivte naši databázi vybraných kvalitních nemovitosti ve Španělsku na prodej.

 

Komfortní apartmány jen 50 metrů od pláže

Jaký by měl být vás druhý domov u moře? Měl by mít moderní design, měl by být umístěn v blízkosti pláže, měl by nabízet výhled na moře a měl by být za dobrou cenu? Představujeme nový resort apartmánů, který váš sen může proměnit ve skutečnost.

Tyto nové moderní apartmány se nachází pouhých 50 metrů od nádherné pláže a nabízí úžasný výhled na moře. Nachází se na prominentním pobřeží Costa del Sol v oblasti Torrox Costa, která je známá průzračně čistou vodou, plážemi s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Oblast byla vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě, která přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok. Resort je díky celoročnímu přímému leteckému spojení mezi Prahou a Málagou velmi dobře dostupný. Výstavba byla již zahájena. Dokončení je plánováno na podzim 2020.

  • Apartmány s 1 ložnicí – cena od 166 000 EUR
  • Apartmány se 2 ložnicemi – cena od 188 800 EUR
  • Apartmány se 3 ložnicemi – cena od 303 000 EUR

Nemovitost nabízíme přímo od developera, kupující proto neplatí realitní provizi! » Více informací.

Špičkový resort přímo na golfovém hřištiDruhý představovaný resort se nachází v první linii u 18ti jamkového golfového hřiště na slunném Torre de Mar také v oblasti Costa del Sol. Toto hřiště navrhl uznávaný profesionální golfista José María Cañizares. Hřiště se vyznačuje širokými greeny s mnoha zábavnými překážkami. Z golfového hřiště si můžete užívat nádherné výhledy na moře i do hor. Jeho součástí je golfový klub, akademie a restaurace. Pravidelně se zde pořádají také mezinárodní golfové turnaje. Chcete si po hře odpočinout v mořských vlnách? Žádný problém. Pláž a marina Puerto de la Caleta je jen 8 minut jízdy odsud!

Apartmány jsou velmi moderní, vzdušné a vynikají vytříbeným architektonickým designem. Jsou dodávány včetně plně vybavené kuchyňské linky, klimatizace a topení. Komplex je obklopen krásnou zahradou a bazénem. Vynikající poměr ceny a kvality! Resort je díky celoročnímu přímému leteckému spojení mezi Prahou a Málagou velmi dobře dostupný. Výstavba byla již zahájena. Dokončení je plánováno na podzim 2020.

  • Apartmány se 2 ložnicemi – cena od 162 000 EUR
  • Apartmány se 3 ložnicemi – cena od 180 800 EUR

Jelikož nabízíme nemovitost přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi! » Více informací.

Milujete španělské pobřeží, užíváte si skvělou kuchyni, oslňuje vás rozmanitost zdejší přírody, je vám sympatický temperament Španělů? Nejezděte sem jen na dovolenou. Nechte, ať se toto úžasné místo stane vaším druhým domovem, místo vhodné k načerpání energie kdykoliv během roku, nebo k plnění pracovních povinností za příjemného mořského vánku. Celým procesem vás rádi provedeme. Obraťte se na nás.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: