NOVINKA – Ski in Ski out apartmány na sjezdovce s výnosy až 5,6 %

Představujeme zbrusu nový apartmánový resort, ideální volbu pro investory do zahraničních nemovitostí. Proč by této nabídce měli věnovat pozornost?

Důvodů je hned několik. Nadstandardní výnosy z pronájmu až 5,6 % z celkové investice, umístění přímo na sjezdovce, maximální komfort díky hotelovému servisu a excelentnímu zázemí resortu včetně prostorného wellness s infinity bazénem, panoramatickými saunami, restaurace, fitness či podzemních garáží.

Apartmány se prodávají včetně kompletního vybavení prémiové kvality. Ceny začínají již na 197 000 EUR. Kupující neplatí realitní provizi!

 

Lokalita, lokalita, lokalita

Stěžejní faktor ovlivňující kvalitu investice do nemovitosti je zde splněn na výbornou.

1) Přímo na sjezdovce a u lanovky oblasti Rauriser Hochalmbach.
2) V blízkosti centra střediska Rauris se všemi obchody a službami.
3) Celoroční snadná dostupnost autem, z Prahy za necelých 6 hodin.
4) V srdci národního parku Vysoké Taury, největšího národního parku v Evropě.
5) V centru lyžařské oázy s dosahem ledovců v zimě či jezer v létě.
6) Nespočet volnočasových aktivit po celý rok.

Lyžování v Raurisu, Kitzbühelu i celé Evropě

Rauris nabízí nevídané možnosti pro vyznavače sjezdového lyžování. Ať už si zvolíte jakoukoliv, budete bezpochyby nadšení.

1) Rauriser Hochalmbahn

Komplex je koncipován jako ski in/ ski out, což znamená, že k lanovce i ze sjezdovky lyžařského střediska dojedete pohodlně na lyžích. Místní lyžařské středisko, které je nositelem řady ocenění od Skiresort.de, SnowTrex a Skigebiete-test.de, nabízí 32 km sjezdovek, 2 freeride svahy, trasy pro běžkaře či stezky pro skialpinisty. Sezóna zde letos začíná 13. prosince. Základní ceny skipasů se pohybují od 45 EUR/den pro dospělé v hlavní sezóně. Děti do 6 let mají skipas zdarma.

2) Super Ski Card

Rauriser Hochalmbahn patří ke skipasu Super Ski Card, který umožňuje využít více než 2750 km sjezdovek ve 23 lyžařských regionech Salzburských a Kitzbühelských Alp včetně 3 ledovců. Zahrnuje natolik prestižní střediska, jakými jsou například Zell am See/Kaprun, Saalbach/Hinterglemm, Kitzbühel, Obertauern, Gastein, Schladming a další. Cena skipasu je pro dospělého v hlavní sezóně 61 EUR/den.

3) Snow Pass Card

Nejnáročnější a skutečně aktivní lyžaři ocení propojení Rauriser Hochalmbahn se Snow Pass Card, největším skipasem světa. Jedná se o první celoevropský sezónní skipas, který sdružuje více než 100 lyžařských středisek z 9 evropských zemí (Švýcarsko, Rakousko, Francie, Itálie, Německo, Polsko, Španělsko, Slovinsko a Portugalsko). Dohoda se SNOWPASS, digitálním partnerem FIS, se vztahuje na lyžařskou sezónu 2019/2020. Skipas je platný od 1.11.2019 do 25.4.2020. V každém středisku můžete skipas využít maximálně 10 dní. Cena pro prvních 50 000 kupujících je 395 EUR/dospělého.

Výnosná investice

Apartmány se prodávají do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. O správu a další pronájem je kompletně postaráno, takže majitelům nevznikají žádné starosti. Výnosy z pronájmu se pohybují od 4,1 do 5,6 % z celkové investice, tedy z kupní ceny apartmánu včetně nábytku, parkovacího místa a vedlejších nákladů!

Excelentní vybavenost

Pro vás a vaše hosty bude k dispozici:

  • prostorné luxusní wellness s infinity bazénem, panoramatickými saunami, ledovou jeskyní, párou, infračervenou kabinou a střešní terasou, masáže.
  • restaurace
  • Fitness
  • Lyžárna s přímým přístupem na sjezdovku
  • Dětský koutek
  • Podzemní garážová stání
  • lyžařská škola
  • obchod se sportovním vybavením

Termín výstavby

Zahájení výstavby je plánováno na jaro 2020. Hotovo by mělo být v červenci 2021.

Podrobnosti k resortu najdete na www.resort-rauris.cz. Pro další informace a pro domluvení prohlídky místa výstavby nás prosím kontaktujte.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: