Nové vily a apartmány s fantastickým výhledem na oceán

Referenční číslo: SF19719
Země: Mauritius
Město: Baie du Cap
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Rodinný dům/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 166.00 m2 - 635.00 m2
 
Cena:
579.354 € - 2.689.659 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Nový projekt, nacházející se v rybářské vesničce s nádherným výhledem na lagunu. Nedaleko odtud se zdvihá Le Morne, legendární hora zařazená na seznam světového dědictví UNESCO, a okolí nabízí celou řadu aktivit, včetně nejrůznějších vodních sportů.

Komplex zahrnuje několik obchodů a restaurací, které se střídají s prostorem pro trávení volného času, což jako celek zdůrazňuje idyličnost života na Mauriciu. Obyvatelé komplexu mají přístup k veškerým službám, potřebným k zajištění života plného pohodlí. Patří mezi ně například obchod, lékárna, salon krásy, čistírna, ale také kancelářské prostory, půjčovna kol a skútrů a ubytování pro turisty. Třešničkou na dortu je Pool & Spa Club s lázněmi, posilovnou, restaurací, dokonalým bazénem s perfektním výhledem na lagunu a s dětským klubem.

Projekt nabídne luxusní vily orientované k oceánu s 5 nebo 6 ložnicemi. Jejich výměra bude činit 500 až 600 m2 a budou mít vlastní pozemek o výměře 2.000 až 3.000 m2. Pyšnit se budou prostornými verandami a terasami, otevírajícími se do nedotčené přírody. Patřit k nim budou také krásné bazény s výhledem na lagunu.

Kromě toho zde budou řadové domy s více než 200 m2 obytné plochy, třemi ložnicemi a pozemky o výměře 600 m2. I tyto domy budou mít vlastní bazén a některé z nich rovněž nabídnou skvělý výhled na lagunu. Nakonec si můžete vybrat také z apartmánů se třemi ložnicemi, 170 m2 obytné plochy a nádherným panoramatickým výhledem.

Majitelé své nemovitosti mohou pronajímat a užívat si příjem z pronájmu a zároveň je kdykoli využívat pro vlastní potřebu. Výstavba zatím nebyla zahájena, ovšem pozemek je již ve fázi příprav.

Mauricius je považován za jeden z nejkrásnějších ostrovů. Je to svět dokonalých bílých pláží, lemovaných tyrkysovou vodou a bujnou vegetací, okořeněný bohatými kulturními tradicemi. Ať už toužíte po odpočinku, dobrodružství, vodních sportech, golfu či přírodě, Mauricius si vás nepochybně získá.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: