Nové ski in/ski out chalety v Altaussee

Referenční číslo: AP19363
Země: Rakousko
Region: Hallstatt
Město: Altaussee
Typ nemovitosti: Rodinný dům/Vila
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 80.90 m2
 
Cena:
335.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Prodáno

Kupující neplatí realitní provizi!

Nové chalety v alpském stylu, přímo u sjezdovky, blízko jezera a nádherné horské přírody – to je nový projekt rekreačních domů v Rakousku. K dispozici bude 16 nových chaletů. Chalety leží přímo v lyžařské oblasti Loser v Altaussee jen několik metrů od lanovek. Rekreační domy jsou dobře vybavené a kompletně zařízené. Jsou koncipovány jako ski in/ski out, na lyžích se tedy dostanete až k prahu Vašeho domu. Celý alpský resort je koncipován tak, aby poskytl maximální pohodlí pro rodinnou rekreaci v zimě i v létě. Součástí resortu je restaurace s tradiční kuchyní, bar s venkovní terasou, půjčovna sportovních potřeb a recepce, na kterou je možné se kdykoliv obrátit.

První fáze chaletů je již dokončena, takže si zájemci mohou vše osobně na místě prohlédnout. Nová fáze chaletů se začala stavět na podzim 2016.

Všechny chalety se skládají z plně vybavené kuchyně, terasy, velkých ložnic a sauny. K dispozici je také internetové připojení a televize.

Chalety jsou určeny ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. O veškerý servis spojený se správou nemovitosti a pronájmem se stará provozní společnost, takže pro vlastníky domů nevznikají žádné starosti. Smlouva je uzavírána na dobu 10 let. Svou nemovitost můžete využívat několik týdnů v roce, po zbytek roku nemovitost pronajímáte a získáváte příjem z pronájmu.

Altaussee je malá alpská vesnička situovaná na břehu jezera Altaussee přímo v lyžařské oblasti Loser ve Štýrsku. Altaussee je region, který své návštěvníky nadchne zelenými lesy a loukami, vysoko položenými vrcholy hor, které vynikají v paprscích dopadajícího slunce a jezerem s průzračnou vodou. V zimních měsících si můžete vychutnat kouzelnou krajinu tvořenou sněhem, ledem a čerstvým horským vzduchem.

Jen několik metrů od nových chaletů se nachází lyžařská oblasti Loser, kde si na své přijdou lyžaři i snowboardisté různých výkonnostních úrovní. V létě je tato oblast rájem pro cyklistiku, horskou turistiku a další sportovní a rodinné aktivity v horském prostředí.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.     

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: