Nové apartmány ve světově proslulém Ötztalu

Referenční číslo: CA19850
Země: Rakousko
Region: Sölden/Ötztal
Město: Längenfeld
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 67.90 m2 - 79.99 m2
 
Cena:
297.914 € - 363.945 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi!

Hledáte vlastní apartmán v dosahu nejlepších lyžařských středisek? Vybavení zaměřené na vysoký komfort a kvalitu? Sníte o nádherném welness, abyste si po celém dni mohli příjemně odpočinout? Pokud ano, vítejte v novém resortu v Längenfeldu!

Popis oblasti

Längenfeld je okouzlující alpské městečko, které se nachází ve zlatém středu 67 km dlouhého ötztalského údolí. Představuje skvělé místo pro milovníky zimních sportů s perfektními běžeckými tratěmi a rodinným lyžařským střediskem Gries. Pouze 15 minut odsud se nachází také prvotřídní středisko Sölden. Novinkou letošní sezóny je možnost využití jednoho skipasu na celé ötztalské údolí s 356 km sjezdovkami, 90 lanovkami a 6 lyžařskými areály. Lyžovat můžete ve světově známém Söldenu, Obergurglu-Hochgurglu, nebo rodinných lyžařských oblastech Hochoetz-Kühtai, Niederthai, Gries a Vent. Užívejte si dokonale upravené sjezdovky a dostatek sněhu od podzimu až do pozdního jara.

Výborné podmínky nabízí tato oblast také pro vyznavače horské turistiky, cyklistiky či horolezectví. V obci je výborně vybavené sportovní centrum s tenisovými kurty, fotbalovými hřišti a venkovním bazénem. Rodiny s dětmi budou nadšení z fantastického funparku s obřími tobogány, trampolínami, houpačkami či bruslařským parkem.

Längenfeld je proslulý díky fascinujícím termálním lázním Tirol Therme Aqua Dome, které jsou nejlepším spa resortem v Alpách. Díky úžasným výhledům do majestátních hor, příjemně teplé a bublající vodě přináší dokonalou relaxaci pro tělo i mysl.

Popis projektu

Nabízíme nový apartmánový komplex situovaný v samém centru Längenfeldu. V bezprostřední blízkosti projektu najdete mnoho restaurací, obchodů či zastávku autobusu. 

Projekt zahrnuje celkem 10 apartmánů se 2 ložnicemi, plně vybavenou kuchyní, obývacím pokojem s přístupem na balkón a koupelnou. Apartmány jsou prodávány včetně kvalitního vybavení. Součástí domu je lyžárna s vysoušečem bot a garáže. Majitelům jsou k dispozici i venkovní parkovací místa.

Kupující mají povinnost dokoupit k apartmánu 2 parkovací místa (celkem za 40 000 EUR bez DPH) a nábytkový balíček v ceně 30 000 EUR bez DPH.

Další pronájem

Apartmány se prodávají do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Očekávaný příjem z pronájmu v prvním roce činí až 4,49 % z kupní ceny nemovitosti po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním.

Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Termín výstavby

Výstavba byla již dokončena.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi. 

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: