Nové apartmány v regionu Světového poháru

Referenční číslo: SH19881
Země: Rakousko
Region: Hinterstoder
Město: Hinterstoder
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 69.89 m2
 
Cena:
218.243 € - 240.068 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Prodáno

Volnočasové bydlení!

Představujeme nový resort apartmánů v oblíbeném regionu Pyhrn-Priel v lyžařském středisku Hinterstoder v Horním Rakousku. Místo je po mnoho let dějištěm Světového poháru ve sjezdovém lyžování, kde si světová lyžařská elita poměřuje své síly v super-G a obřím slalomu. Velkou výhodou je blízkost České republiky. Z Prahy se sem dostanete za pouhé 4,5 hodiny!

Nový resort apartmánů

Projekt 9 apartmánů se nachází pouze 8 minut od centra a stanice lanovky Hinterstoder Wurzeralm Bergbahnen, která vás vyveze do lyžařského centra Hutterer Höss. K dispozici jsou apartmány s jednou, dvěma a třemi ložnicemi. Noví majitelé si mohou vybavit apartmány dle svého vkusu a přání. Nábytek není součástí nabídky. Ke každému apartmánu náleží venkovní parkovací místo a komora.

Užívání apartmánů

Velkou výhodou je možnost vlastního využití kdykoliv v roce bez nutnosti dalšího pronájmu, což je v Rakousku velmi vzácné. Můžete apartmány využívat k rekreačním účelům, můžete zde trvale bydlet, nebo apartmán v době své nepřítomnosti pronajímat přes místní agenturu. Rozhodnutí je jen na vás.

Popis oblasti

Hinterstoder, který je nazýván Perlou Alp, představuje fantastické místo pro nespočet sportovních i relaxačních aktivit v objetí úchvatné alpské přírody a impozantních horských vrcholků. Na své si tu přijdou milovníci horské turistiky včetně malých návštěvníků, pro které jsou připraveny speciální okruhy. To platí i pro mnoho různých cyklistických stezek, které region nabízí. V létě zde můžete také hrát golf, tenis, fotbal, vyzkoušet jízdu na koni, rybaření či paragliding. Oblast je také hojně navštěvovaná horolezci. Přímo v Hinterstoderu je také venkovní koupaliště, které ocení v horkých letních dnech děti i dospělí. Velmi oblíbeným výletním cílem je jezero Schiederweiher, které bylo v roce 2018 díky své idylické poloze s výhledem na Spitzmauer (2446 m) a Gross Tide Pool (2515 m) oceněno na ORF2 jako nejkrásnější místo v Rakousku.

V zimě se oblast zaplní sjezdaři i vyznavači běžeckého lyžování. Oblast nabízí 40 km perfektně upravených sjezdovek od modré po černou a Sunny Kids Park pro malé děti. V Hinterstoderu fungují služby skibusu, půjčovny lyží, lyžařské školy či několik apres ski barů. Děti i dospělé potěší také 1,2 km dlouhá sáňkařská dráha. Na běžkaře čeká 120 km tras a turistům je k dispozici až 100 km upravených zimních turistických tras. Místo je po mnoho let dějištěm Světového poháru ve sjezdovém lyžování. Světová lyžařská elita si zde poměří své síly v super-G a obřím slalomu opět na konci února 2020. Závodí se na sjezdovce pojmenované mistrovi světa ve sjezdu Hannesovi Trinklovi. Má délku 3500 m, maximální spád 60 % a šířku až 80 m. Je výzvou nejen pro vrcholové sportovce, ale i pro rekreační lyžaře.

Termín výstavby

Resort by se měl začít stavět na jaře 2020. Jeho dokončení se očekává ve stejném období roku 2021. 

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku.

Foto: creativemarc/ Shutterstock.com, Pyhrn-Priel Tourismus GmbH

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: