Nové apartmány v Hinterglemmu již od 179 900 EUR

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost koupě apartmánu v Hinterglemmu za příznivou cenu. Nyní si můžete vybrat více za méně.

Developer projektu upravil dispozice, čímž vzniklo více apartmánů, které jsou dostupné i pro menší investory. Ceny začínají již na 179 900 EUR! O apartmány je velký zájem mezi investory z celého světa. Buďte mezi nimi i vy.

Luxusní vybavení a výnosy z pronájmu

Součástí projektu je luxusní vybavení včetně 2 restaurací, fitness, spa, sauny a bazénu. Apartmány se prodávají do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené ke kombinaci částečného vlastního užívání a dalšího pronájmu.

Apartmány se prodávají kompletně vybavené a zařízené. Zahájení výstavby se plánuje na jaro 2019. Předání se očekává do konce roku 2020. Klienti Relloxu neplatí realitní provizi!

Největší propojené lyžařské středisko v Rakousku

Oblíbené alpské středisko Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn přitahuje pozornost realitních investorů. Do roku 2023 by mělo dojít ke spojení se světoznámým ledovcovým střediskem Zell am See/Kaprun. A bude to velkolepé. Vznikne tak největší propojené lyžařské středisko v Rakousku s více než 400 km sjezdovek.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Foto: Pyty/Shutterstock

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: