Nové apartmány v blízkosti centra Kaprunu

Referenční číslo: KG15886
Země: Rakousko
Region: Kaprun/Zell am See
Město: Kaprun
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 104.23 m2
 
Cena:
470.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Pro příznivce lyžování, vodních sportů nebo cyklistiky nabízíme úžasný projekt v oblasti Zell am See/Kaprun. Kombinace ledovce, hor a jezera činí toto místo vyhledávanou destinací nejen pro turisty.

Jsme rádi, že Vám právě zde můžeme nabídnout 15 nových apartmánů. Jedná se o rekonstrukci a částečnou přestavbu stávajícího objektu cca 500 m od centra Kaprunu a lanovky Maiskogel. Ke každému apartmánu patří balkón, parkovací místo venku a sklep. Apartmány se budou předávat s vybavenou koupelnou a WC a s kuchyňskou linkou (na výběr je několik designů a barev). Apartmány nejsou vybavené nábytkem, na přání kupujícího je možné nechat apartmány zařídit. Pro strávení příjemných chvil odpočinku a relaxace je všem vlastníkům k dispozici wellness se saunou, fitness a infračervená kabina. Součástí komplexu bude také recepce, která bude provozována o víkendech.

Apartmány jsou určeny ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu, nebo k založení trvalého bydliště, nebo k privátnímu užívání apartmánu vlastníkem po dobu maximálně 4 týdnů v roce.

Rezidence se nachází v blízkosti centra města (500 m), termálních lázní Tauern Spa (400 m), lanovky Maiskogel (400 m) a golfového hřiště (3,3 km). Ledovec Kitzsteinhorn je vzdálen pouhých 6,7 km od apartmánů.

Alpská zima se 100% garancí sněhu - to je Zell am See/Kaprun. Zima začíná na ledovci Kitzsteinhorn s nadmořskou výškou cca 3000 m a končí na březích zamrzlého Zellerského jezera. Ve třech lyžařských areálech – ledovec Kitszteinhorn, lyžařský areál Maiskogel a Schmittenhohe - si přijde na své každý lyžař. K dispozici Vám je 138 upravených sjezdovek a 53 lanovek. Nejen lyžaři, ale i milovníci běžek mohou využít mnoha upravených běžkařských tras. V zimě se můžete vydat i na pěší túru po značených cestách, bruslit nebo třeba sáňkovat. Nudit se zde určitě nebudete ani v létě. Můžete využít značené turistické trasy, cyklotrasy, paragliding, nabídku vodních sportů na jezeře Zeller See nebo golfová hřiště.

Po náročném dni plném sportovních aktivit je třeba si odpočinout. Nechte se unést rakouskou pohostinností a navštivte útulné horské chaty, restaurace a bary. Za návštěvu stojí i nedávno postavené termální lázně Tauern Spa.

K dispozici zbývá poslední apartmán!

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: