Nové apartmány v 1. linii u moře

Referenční číslo: IV19966
Země: Chorvatsko
Region: Ostrov Murter
Město: Murter
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 117.25 m2 - 150.45 m2
 
Cena:
351.750 € - 398.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi

Představujeme nové apartmány v menším resortu v první linii u moře ke koupi do osobního vlastnictví. K dispozici je 5 luxusních jednotek se 2 a 3 ložnicemi, se zahradou či prostornými terasami. Ničím nerušený výhled na moře si můžete u vybraných apartmánů užívat přímo z vaší jacuzzi. Vyberte si ten nejlepší apartmán pro sebe.


 10 důvodů ke koupi

  1. První linie u moře
  2. Druhý domov u bran národního parku Kornati
  3. V blízkosti historického centra města Murter
  4. Nádherný výhled na moře a záliv
  5. 5 luxusních apartmánů ve 2 moderních budovách
  6. Výstavba byla již zahájena
  7. Použití kvalitních materiálů
  8. Klimatizace, podlahové topení v koupelnách
  9. Vynikající dostupnost
  10. Kupující neplatí realitní provizi

Umístění resortu

Apartmány se nachází na severozápadě ostrova Murter v první linii u zálivu. Pláž u apartmánů je oblázková. Pouze 5 minut autem odsud je vyhledávaná písčitá zátoka Slanica, která je chloubou ostrova. V blízkosti (cca 1 km) je staré město Murter s kavárnami, obchody, restauracemi a tavernami.


Ostrov Murter

Ostrov Murter je sídlem správy národního parku Kornati. Kornatské ostrovy tvoří 147 ostrovů, které obklopuje modř průzračných jadranských vod.  Podle svědectví kosmonautů má při pozorování z vesmíru právě moře kolem Kornatů nejintenzivnější modrou barvu ze všech světových moří a oceánů.

Na pevninu se dostanete přes Murterský průliv pohodlně autem díky zvedacímu mostu.

Kromě Kornati je v blízkosti i přírodní park Telašćica a krásný národní park Krka, kde se můžete pod úchvatnými vodopády i vykoupat.

Ostrov je velmi oblíbeným cílem jachtařů proplouvajících mezi mnoha okolními ostrůvky národního parku Kornati. Najdete zde 4 mariny, mnoho taveren, restaurací, krásné klidné pláže, zátoky a ohromující útesy. Již 20 let se zde pravidelně koná prestižní závod Kornati Cup.


Skvělá dostupnost

Z České republiky se na ostrov dostanete pohodlně autem díky propojení ostrova s pevninou mostem. Z Prahy se sem dostanete přibližně za 10 hodin a 30 minut (966 km), z Brna trvá cesta o 2 hodiny méně. Využít můžete i přímá letecká spojení z Prahy do Splitu (98 km od resortu) či Zadaru (84 km od resortu). 


Vyberte si

Resort nabízí celkem 5 luxusních apartmánů se 2 či 3 ložnicemi ve 2 moderních nově postavených budovách. Součástí apartmánů jsou zahrady či velké terasy s výhledem na moře a záliv.

Developer dbá na vysokou kvalitu stavby i použitých materiálů. Součástí jsou například elektrické rolety, klimatizace ve všech pokojích, podlahové topení v koupelnách, video intercom, přípojky na bezpečnostní systém a nabíjení elektrických aut. Apartmány v přízemí a v nejvyšším patře mají jacuzzi.


Termín výstavby

Výstavba byla již zahájena. Dokončení je plánováno na konec roku 2020.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás tato nabídka? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitostí v Chorvatsku. Společnost Rellox zastupuje přímo developera a kupující neplatí realitní provizi.

+420 733 532 291, info@rellox.cz

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: