Nové apartmány u lanovky s nádherným výhledem

Referenční číslo: PI19792
Země: Rakousko
Region: Vorarlberg
Město: Bürserberg, Vorarlberg
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 83.20 m2 - 128.17 m2
 
Cena:
650.000 € - 925.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Status volnočasového bydlení!

Dovolujeme si Vám nabídnout nový projekt v rakouském Vorarlbersku, konkrétně nad obcí Bürserberg, která leží v klidné oblasti v blízkosti hranice Rakouska s Lichtenštejnskem. Projekt je unikátní pro status volnočasového užívání, který umožňuje využití bez nutnosti dalšího pronájmu, což u nových projektů v Rakousku není běžné. Svůj nový apartmán můžete užívat kdykoliv a na jak dlouho chcete. 

Umístění

Jen pár minut jízdy od projektu leží historické město Bludenz se širokou nabídkou obchodů, restaurací, kaváren a služeb. Apartmány jsou ideální pro aktivní dovolenou v průběhu letní i zimní sezóny. Čeká na vás 400 km turistických tras, 110 km cyklostezek, 18ti jamkové golfové hřiště, mnoho kilometrů upravených sjezdovek ve výšce 890 - 2000 m. n. m., vysokohorské jezero Lunersee, 2 lyžařské školy, tenisové kurty a mnoho dalších aktivit.

Pokud by Vám množství sjezdovek nestačilo, můžete využít kartu Montafon Brandnertal, která je lyžařům nabízena jako dvou- a vícedenní skipas, případně sezónní skipas. Zalyžovat si tak můžete v obou lyžařských oblastech na 297 km sjezdovek. V dojezdové vzdálenosti na Vás čekají ale další lyžařská střediska, která můžete objevovat – např. Arlberg se středisky Lech a St. Anton. Od zimní sezóny 2016/2017 je celý region propojen novou lanovkou z Zurs do Stuben/Alpe Rauz a nabízí tak neuvěřitelných 345 km sjezdovek!

Jak již bylo zmíněno, lokalita je atraktivní i pro letní dovolené. Na konci údolí se rozkládá jezero Lunersee, které leží v nadmořské výšce 1979 m a je spolu s vrcholem Ratikon 2 965 m oblíbeným výletním cílem turistů. Kromě turistických a cyklistických tras jsou k dispozici tenisové kurty apod.

O projektu

Stavba se řadí spíše k menším projektům, čítá pouze 7 apartmánů se dvěma až třemi ložnicemi. Díky své vyvýšené poloze si ze všech apartmánů a teras můžete vychutnat krásný výhled na lyžařskou oblast Brandnertal. Na jihovýchodní straně jsou výhledy směřovány k horám Loischkopf a Burtschasatall, ze severozápadní strany budovy si můžete prohlédnout údolí Brandnertal směrem k Bludenzu.

Majitelům jsou k dispozici venkovní parkovací místa a lyžárna. Ke každému apartmán navíc náleží parkovací místo v podzemní garáži. Apartmány se prodávají bez vybavení. 

V této fázi projektu je možné na přání kupujících měnit dispozice apartmánů. 

Ve všech prostorách bude k dispozici WiFi připojení.

Způsob užívání

Nové apartmány se nacházejí jen několik kroků od sjezdovek a lanovek. Apartmány mají velmi vzácný status volnočasového užívání, tzn., že je není nutné dále pronajímat. Svou nemovitost si tak můžete užívat jen sami pro sebe či společně se svými kamarády a známými.

V případě, že budete chtít, můžete svou nemovitost nechat pronajímat profesionální agenturu a získat tak příjem z pronájmu. Pokud byste měli zájem o tuto možnost, prosím kontaktujte nás, necháme Vám zpracovat kalkulaci očekávaných výnosů na Vámi vybraný apartmán.

Termín výstavby

Výstavba bude zahájena v březnu/v dubnu 2021 a dokončena v létě 2022. 

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: