Nové apartmány přímo u golfového hřiště

Referenční číslo: PN20100
Země: Španělsko
Region: Costa del Sol
Město: Cala de Mijas
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 46.12 m2 - 114.00 m2
 
Cena:
275.000 € - 675.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi

Představujeme exkluzivní rezidenční komplex v jedné z nejvyhledávanějších oblastí Costa del Sol, v La Cala de Mijas. Perfektní umístění přímo u golfového hřiště La Noria, jen pár metrů od pláže a v blízkosti hor, je ideální volbou pro milovníky golfu, slunce a přímořského životního stylu.


Přednosti resortu:

 • Resort přímo u golfového hřiště
 • Další 4 vynikající golfová hřiště do 10 minut (Miraflores Golf, Calanova Golf, Santana Golf, Club de Golf El Chaparral)
 • Nádherné výhledy na moře
 • 82 apartmánů s 1 – 3 ložnicemi
 • Bazén, fitness, kurt na paddel tenis, dětské hřiště
 • Podlahové topení, klimatizace
 • Vybavené kuchyně včetně spotřebičů značky Bosch
 • Parkovací místo a komora k apartmánům
 • 30 minut od Puerto Banús, 28 minut od Marbelly,
 • 35 minut od Málagy
 • Pouze 26 minut od mezinárodního letiště v Málaze
 • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy
 • Kupující neplatí realitní provizi

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.


Mijas Costa

Půvabnou přímořskou oblast Mijas Costa omývají vody Středozemního moře. Je situována mezi věhlasnými turistickými centry Marbella a Fuengirola na jihu Španělska. Umístění projektu v Cala de Mijas poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Užívejte si  bezkonkurenční nabídku restaurací, outdoorových aktivit, skvělé pláže a širokou škálu golfových hřišť v okruhu pouhých 3 mil. Přestože se jedná o jednu z nejvyhledávanějších oblastí na pobřeží, dokázala si udržet své kouzlo a originalitu původní rybářské vesničky.


Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je jeho skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 26 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.


Apartmány na prodej do osobního vlastnictví

Vyberte si některý z 82 exkluzivních apartmánů s 1 – 3 ložnicemi, které budou stavěny ve dvou fázích. Fáze I zahrnuje bloky 1 – 5 a nabízí celkem 50 apartmánů. Fáze II bude zahrnovat 32 jednotek. Všechny jednotky v resortu jsou orientovány tak, aby maximalizovaly výhled na moře z prostorných teras.


Moderní interiéry

Celý resort je navržen tak, aby co nejlépe využíval přirozené světlo a vy jste se ve svém apartmánu cítili příjemně. Nabízí velká okna, prostorné moderní interiéry, špičkové materiály, důmyslné rozvržení pokojů. Všechny apartmány jsou navíc vybaveny podlahovým topením a klimatizací. Součástí je také kuchyňská linka a sanita. K apartmánům náleží parkovací místo a komora.


Společné prostory

Součástí uzavřené privátní rezidence jsou krásně udržované zahrady, bazén pro dospělé a pro děti s nočním osvětlením, tenisový kurt na padel a dětské hřiště.


Termín výstavby

Výstavba 50 apartmánů byla zahájena v prvním čtvrtletí 2021. Předpokládané dokončení je v prvním čtvrtletí 2023.

Výstavba 32 apartmánů by měla být dokončena v 2. čtvrtletí 2021.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Jelikož nabízíme projekt přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi!

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: