Nové apartmány a vilky na jednom z nejkrásnějších míst Sardinie

Referenční číslo: LA8279
Země: Sardinie
Město: Budoni
Typ nemovitosti: Rodinný dům/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 51.90 m2 - 77.00 m2
 
Cena:
Původní cena:
180.000 € - 252.000 €
199.000 € - 280.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Představujeme jedinečný komplex vil a apartmánů na jednom z nejkrásnějších míst malebného ostrova Sardinie. Nemovitosti se nachází uprostřed nádherné přírody, v pěší vzdálenosti od písečných pláží a azurově modrého moře, což je činí výjimečnými. Díky důmyslnému rozmístění nabízí všechny domy krásný výhled na moře ze zahrad, nebo soukromých teras a zároveň jsou chráněny před severozápadním větrem. Desingové řešení jednotlivých vilek i celého resortu respektuje tradiční sardský styl a skvěle splývá s okolní krajinou. 

K dispozici je několik typů domů o velikosti od 51,90 m2 až po 102,45 m2 s s 2–4 ložnicemi, 1–2 koupelnami, kuchyní, obývacím pokojem, klimatizací a soukromými zahradami, verandami a terasami. Vily je možné v době vaší nepřímnosti pronajímat.

Komplex se nachází v Budoni, v pěkném městečku jen pár kilometrů od Olbie a pobřeží Costa Smeralda. Oblast okolo obce Budoni je známá a vyhledávaná díky křišťálově čistému moři a nádherným plážím s bílým pískem s romantickými útesy. Typická jsou také brakická jezera s menšími koloniemi plameňáků. 

Sardinie se stala velmi luxusní a vyhledávanou destinací, která má co nabídnout všem generacím. Je výjimečná především průzračným Tyrhénským mořem, které je na mnoha místech zbarvené do neuvěřitelně tyrkysové barvy. Skalnaté pobřeží lemuje mnoho větších i menších romantických pláží, které zvou k relaxaci i adrenalinovým vodním sportům. Sardinie je pozoruhodná svou rozmanitostí. Kromě úžasného pobřeží nabízí i hory s masivem Gennargent, který ční až do výšky 1834 metrů. Nejluxusnější turistickou zónu představuje Costa Smeralda (Smaragdové pobřeží) na severovýchodě ostrova, kterou si oblíbily filmové hvězdy, politici i celebrity.  Na Sardinii se nejlépe dostanete letecky přímou linkou z Prahy do Olbie.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Kontaktuje nás a sjednejte si prohlídku nemovitosti. 

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: