Nová luxusní vila v první linii u moře

Referenční číslo: DE14260
Země: Chorvatsko
Region: Ostrov Korčula
Město: Korčula
Typ nemovitosti: Rodinný dům/Vila
Nové projekty
Velikost: 509.00 m2
 
Cena:
Původní cena:
899.000 €
1.130.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Pouze 5 m od moře! Příjem z pronájmu 35 000 EUR ročně!

Nabízená luxusní vila předčí vaše sny o luxusu a pohodlí. Už samotný exteriér vily je architektonicky velmi povedený. Díky vkusné kombinaci kamene, skla a kovu působí nemovitost moderním dojmem. Nadčasový interiér vily zajišťuje exkluzivní bydlení s nejvyšším komfortem pro své uživatele. Vše je promyšleno do nejmenšího detailu a vy si zde můžete nerušeně užívat volný čas daleko od každodenního stresu. Vila byla nedávno dokončená a nyní čeká na svého prvního majitele.

Nachází se v klidném zálivu Žrnovska Banja v blízkosti historického města Korčula, které nabízí velký výběr turistického a kulturního vyžití. Záliv je situován v severovýchodní části ostrova Korčula. Nachází se zde několik panenských zátok, ve kterých si můžete v klidu užívat překrásnou mediteránskou krajinu a křišťálově čisté moře.

Každé patro vily disponuje vlastní terasou s krásným výhledem na moře. Majitelé si mohou užívat také venkovní bazén o velikosti 24 m2, který jistě oceníte především v horkých letních dnech, dále venkovní jacuzzi nebo terasu s venkovním barbecue a letní kuchyní. Nemovitost je prodávána včetně kvalitního nábytku a vybavení, které je již zahrnuto v kupní ceně. Součástí nemovitosti jsou kromě jiného 4 ložnice a 4 koupelny. Dům můžete v případě zájmu pronajímat a získávat zajímavý příjem, který nyní činí cca 35 000 EUR ročně (pronájem přes AirBnB).

Celková rozloha objektu je 509 m2. Vnitřní obytná plocha činí 239 m2, vnější 270 m2, zahrada má velikost 20 m2 a pozemek je o rozloze 495 m2.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Chorvatsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: