Nemovitosti v Primorsko-goranske župě

Primorsko-goranska župaPrimorsko-goransko je vhodnou oblastí pro ty, kteří při nákupu nemovitosti v Chorvatsku počítají s tím, že sem budou cestovat především autem a kladou důraz na co nejkratší dobu cesty. Oblast se nachází přímo při hranicích se Slovinskem a patří k nejlépe dostupným oblastem Chorvatska.

» Nabídka nemovitostí v Primorsko-goransku

O lokalitě

Přímořsko-goranská župa je jednou z nejzápadněji položených oblastí Chorvatska. Na severu hraničí se Slovinskem a část jejího území leží na poloostrově Istria. Přímořsko-goranská oblast je vyhlášenou turistickou destinací hlavně díky několika velmi známým ostrovům, které se nacházejí na jejím území, jako například ostrov Krk, Cres nebo Lošinj.

Hlavním městem župy je Rijeka, jedno z největších měst na Jaderském pobřeží a zároveň významná kulturní křižovatka a často vyhledávaný turistický cíl. Přímořsko-goranská župa se vyznačuje také výbornou dopravní dostupností – je propojena s hlavním železničním koridorem, dálnicí a další možnost spojení s ostatními městy představují také trajekty, které jezdí na pravidelných linkách podél celého pobřeží Jaderského moře.

Rijeka leží v Kvarnerském zálivu, stejně tak jako známý ostrov Krk, se kterým ji spojuje téměř 1,5 km dlouhý most. Ostrov je nejenom vyhledávaným letoviskem, ale nachází se zde také rijecké letiště.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: