Nemovitosti v oblasti St. Johann im Pongau/Wagrain

Nejen lyžaři vyhledávaná oblast se v brzké době dočká nové lanovky propojující Wagrain a Flachau. Nové apartmány se zde prodávají za ceny od 3 500 Eur za metr čtvereční. Starší apartmány je možné pořídit od 70 000 Euro. V případě, že preferujete vlastní dům, je potřeba kalkulovat s částkou v úrovni od 200 000 Euro.

» Nabídka nemovitostí na prodej v oblasti St. Johann im Pongau/Wagrain

O lokalitě St. Johann im Pongau/Wagrain

Lyžařská střediska St. Johann im Pongau / Alpendorf a Wagrain ležící v těsné blízkosti se nacházejí v Salzbursku, cca 30 min jízdy jižně od Salzburgu a jsou součástí největší lyžařské oblasti v Rakousku Ski Amadé. Jedná se o menší lyžařská střediska, která ovšem nabízejí vynikající lyžařské podmínky a moderní lanovkové vybavení. Navíc jsou v blízkosti dalších středisek v rámci Ski Amadé, např. Gastein, Altenmarkt a Zauchensee. Cca půl hodiny jízdy je vzdálený ledovec Kitzsteinhorn směrem na Kaprun a Dachstein směrem na Schladming.

St. Johann im Pongau nabízí bohaté zázemí včetně všech potřebných služeb a obchodů. Alpendorf se stal vyhledávanou lokalitou pro náročnější klientelu. Středisko Wagrain je menší a klidnější horskou vesničkou - i zde ovšem naleznete obchody a restaurace.

Zmíněné oblasti jsou vhodné také pro letní rekreaci a vyžití - pěší a cykloturistiku, k dispozici jsou zařízení pro wellness, masáže a další relaxaci.

Více informací naleznete na www.sanktjohann.com , www.wagrain.info.

St. Johann im Pongau / Wagrain

 

 

 

 

 

 

St. Johann im Pongau / Wagrain

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

St. Johann im Pongau / Wagrain

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

St. Johann im Pongau / Wagrain

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: