Nemovitosti v oblasti Silvretta/Montafon

Oblast Silvretta/Montafon nabízí celoroční vyžití, ale největší devizou zůstávají možnosti skvělého lyžování na některé ze zdejších sjezdovek. Nejvyhledávanější jsou proto logicky především apartmány v blízkosti lanovek. Ceny realit se odvíjejí od konkrétní lokality a standardů té které nemovitosti.

» Nabídka nemovitostí na prodej v oblasti Silvretta/Montafon

O lokalitě Silvretta/Montafon

Existuje mnoho důvodů, proč si pro svou zimní dovolenou vybrat právě lyžařskou oblast Montafon, nacházející se ve spolkové zemi Vorarlbersko u hranic se Švýcarskem na samém západě Rakouska.

Tuto oblast, dobře známou mezi vyznavači freeridového lyžování, tvoří šest lyžařských středisek, nabízejících celkem 225 km sjezdovek, běžkařské trasy, mnoho lyžařských škol, půjčoven sportovních potřeb a několik sáňkařských drah – některé dokonce s možností večerního sáňkování. Navíc si můžete zakoupit vícedenní skipas platný v sedmi areálech a s ním pak využívat skibus, který zdarma přepravuje lyžaře mezi sjezdovkami.

Pro největší lyžařské středisko v Montafonu Silvretta Montafon se mnoho lidí rozhodne kvůli rozmanité nabídce sportovního vyžití. Lyžuje se zde na 140 km sjezdovek, mezi které se řadí i nejdelší sjezd Vorarlberska a z nichž více než polovina leží výše než 2 000 m n. m. Vhodné jsou jak pro začátečníky, tak pro zkušené lyžaře, kteří ocení sedm černých sjezdovek se sklonem až 81 %.

Úžasný zážitek slibuje možnost ranní jízdy při východu slunce po čerstvě upravené sjezdovce. Počítá se samozřejmě také s milovníky snowboardingu. Na ty čeká jeden z největších snowparků Evropy. Kdo by si od lyžování chtěl odpočinout, může vyzkoušet sáňkařskou dráhu, vychutnat si fantastické výhledy z nové kabinkové lanovky, vydat se na výlet kouzelnou zimní krajinou a den zakončit v některé z restaurací. Výhodou je dobrá dostupnost střediska i bez použití sněhových řetězů.

V Montafonu si na své přijdou i ti, kteří se do hor vydají raději v létě. V okolí návštěvníky láká více než 1 400 km značených turistických tras s panoramatickými výhledy, lanovky, horské chaty a 270 km cyklotras různých obtížností pro všechny typy jízdních kol. V zimě i v létě tak můžete v oblasti Montafon prožít spoustu nezapomenutelných chvil a neopakovatelných zážitků.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: