Nemovitosti v oblasti Schladming / Ramsau am Dachstein

Schladming patří k exkluzivním alpským střediskům a od toho se odvíjí i cena nemovitostí. Starší apartmán zde můžete pořídit od cca 150 000 Euro, ceny starších domů začínají kolem 300 000 Euro. Pokud se rozhodnete pro apartmán v některém z nových rezidenčních projektů, je potřeba počítat s částkou v úrovni kolem 5 000 Eur/m², která se následně odvíjí v závislosti na standardu dokončení.

» Nabídka nemovitostí na prodej v oblasti Schladming / Ramsau am Dachstein

O lokalitě Schladming / Ramsau am Dachstein

Vyhlášené lyžařské středisko Schladming náleží do Top 5 středisek v Rakousku. Je součástí tzv. lyžařské houpačky spojující 4 střediska Schladming Planai - Hochwurzen, Hauser Kaibling, Galsterberg a Reiteralm - Fageralm a zároveň nástupní místa lanovky v městečkách Schladming, Ennstal, Rohrmoos a Pichl. Nabízí více než 140 km lyžařsky propojených sjezdových tratí.

V blízkosti Schladmingu se navíc nachází Dachsteinský ledovec s možností téměř celoročního lyžování (Ramsau je také velmi oblíbená oblast mezi milovníky bílé stopy). Schladming je pravidelným hostitelem závodů FIS světového poháru, které se pořádají na černé sjezdovce z Planai do centra Schladmingu. Schladming je součástí největší rakouské lyžařské oblasti Ski Amadé, která umožňuje jezdit na více než 800 km sjezdovek na jeden skipas. Skipas si můžete zakoupit pouze pro oblast Dachstein Tauern Region anebo potom jeden velký skipas Salzburger Super Ski Card, který platí ve všech pěti střediscích sdružených pod Ski Amadé, kam patří ještě Salzburger Sportwelt s centry Flachau, Wagrain, Sankt Johann im Pongau, Altenmarkt, dále Grossarltal, Hochkönigs Winterreich a lázeňský Gasteinertal.

Večerní lyžování, sáňkařské dráhy, bohatý výběr parků pro snowboardisty. Večerní Schladming nabízí paletu možností zábavy a vyžití v hezkém centru města. V létě si mohou golfisté zahrát na 4 golfových hřištích v okolí, kterým se říká Schladming-Dachstein Golfsafari. Jedním z hřišť je Golf & Countryclub Dachstein Tauern, navržené Bernhardem Langerem www.schladming-golf.at. Více infomací o oblasti Schladming a ledovce Dachstein naleznete na www.skiamade.comwww.schladming.at .

Schladming / Ramsau am Dachstein

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Schladming / Ramsau am Dachstein

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Schladming / Ramsau am Dachstein

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Schladming / Ramsau am Dachstein

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Schladming / Ramsau am Dachstein

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: