Nemovitosti v oblasti Nassfeld / Hermagor

Starší apartmány na prodej v této lokalitě začínají přibližně na částce kolem 70 000 Euro. Starší dům je možné pořídit od cca 200 000 Euro. Apartmány nabízené na prodej v rámci nových projektů začínají na ceně kolem 3 500 Eur/m².

» Nabídka nemovitostí na prodej v oblasti Nassfeld / Hermagor

O lokalitě Nassfeld / Hermagor

Jedno z nejmodernějších lyžařských středisek v celém Rakousku se nachází v jižních Korutanech na jihu Rakouska. Pýchou střediska je nejdelší kabinková lanovka v rakouských Alpách – Millenium Express. Vybudováním Millenia Express vznikla také nová sjezdovka až do údolí, kompletně zasněžovaná a ve spodní třetině i osvětlená pro večerní lyžování. Na lyžaře čeká celkem přes 100 km stále upravovaných sjezdovek všech druhů obtížnosti. Nejnáročnější tratě (jedna černá, jedna červená) kopírují kabinku Trogkofel až do výše 2 000 m – nejvyšší bod celé arény. V průsmyku jsou i dva cvičné vleky s dětskou školkou.

Skiarena „Sonnenalpe“ nabízí nejen komfortní lyžování, ale také vyžití pro mnoho jiných zimních sportů, např. snowboarding (Funpark, U-rampa), bruslení (na blízkém Pressengerském jezeře) a hlavně běžkování, pro které je zde připraveno přes 300 km preparovaných běžeckých tratí.

Více informací o lyžařském středisku Nassfeld / Hermagor naleznete na www.nassfeld.at.

Nassfeld / Hermagor

 

 

 

 

 

 

 

 

Nassfeld / Hermagor

 

 

 

 

 

 

Nassfeld / Hermagor

 

 

 

 

 

 

 

Nassfeld / Hermagor

 

 

 

 

 

 

 

 

Nassfeld / HermagorNassfeld / Hermagor

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: