Nemovitosti v Hallstattu

Pořízení nemovitosti v oblasti Hallstattu může být velmi zajímavou volbou pro všechny milovníky nádherné přírody a především pro ty, kteří si vedle lyžování chtějí naplno užívat také letní sezonu a krás místního jezera.

I zde je běžná možnost kombinace vlastního užívání nemovitosti a jejího dalšího pronájmu.

» Nabídka nemovitostí na prodej v oblasti Hallstatt

O lokalitě Hallstatt

Pod názvem Hallstatt se skrývá malebné rakouské městečko, které je společně s horským masivem Dachsteinu a Solnou komorou právem zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Hallstatt se rozkládá přímo na břehu Hallstattského jezera, které mu dodává idylický ráz. V Hallstattu se vždy něco děje – dodržují se zde staré tradice, pořádají nejrůznější kulturní a sportovní akce. Restaurace, v nichž můžete ochutnat místní kuchyni včetně rybích specialit a okusit rakouskou pohostinnost, slibují jedinečný kulinářský zážitek.

V zimě do této oblasti nejvíce návštěvníků zavítá kvůli lyžařskému areálu Dachstein West a freeridovému ráji Krippenstein. Jeden skipas platí v sedmi lyžařských areálech v blízkém okolí s celkovou délkou sjezdovek 142 kilometrů. Vhodné jsou pro rodiny s dětmi, pro začátečníky i pro pokročilé. Při jízdě po upravených sjezdovkách se můžete kochat fantastickými výhledy a poté se občerstvit v některé z horských chat nebo restaurací. Můžete ale také vyrazit na běžky nebo na túru na sněžnicích tichou zimní krajinou. Několik termálních lázní a bazénů v okolí je v zimě i v létě ideálním místem pro odpočinek i zábavu.

Snadno dostupné jsou odtud také obce Bad Goisern, Gosau nebo Obertraun a celý tento region nabízí spoustu zajímavostí, které stojí za to navštívit. Patří mezi ně například muzea nebo vyhlídky s úžasnými výhledy, ale největším lákadlem je nádherná nedotčená příroda. Kromě výletů a horských túr je možné strávit zde aktivní dovolenou lezením, koupáním nebo potápěním a vyzkoušet paragliding či rafting.

Nezapomenutelná je také plavba na Hallstattském jezeře, ať už na lodi, nebo na půjčené loďce. Cyklisté jistě ocení síť cyklotras a tras pro elektrokola, která si lze zapůjčit v některé z půjčoven. Zajímavou nabídkou je karta Salzkammergut Erlebnis-Card, se kterou získáte slevu až 30 % na různé turistické atrakce v okolí.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: