Nemovitosti v Gasteinu

GasteinAtraktivitu nemovitostí v oblasti Gasteinu zvyšuje i to, že se jedná o středisko s celoroční sezonou. Kromě vyhlášených termálních lázní jsou lákadlem pro návštěvníky i zdejší golfová hřiště. Výrazně se investuje i do infrastruktury – připravuje se propojení lanovkou na ledovec Mölltal, renovací prochází lanovka v Bad Hofgastein.

Starší apartmán zde můžete pořídit již za 70 000 Euro, ceny nových apartmánů startují přibližně v úrovni 3 500 Eur/m². Starší dům můžete pořídit od 200 000 Euro.

» Nabídka nemovitostí na prodej v oblasti Gastein

O lokalitě Gastein

Lyžařská oblast v údolí Gasteinertal je součástí největší lyžařské oblasti v Rakousku Ski Amadé, nachází se 100 km jižně od Salzburgu. Gasteinertal tvoří 4 skibusy propojená lyžařská střediska - Dorfgastein, Bad Hofgastein/Bad Gastein, Graukogel a Sport Gastein a nabízí vynikající lyžařské podmínky na více než 200 km sjezdovek ve výšce 843 - 2650 m. Kvalitní sněhové podmínky pro lyžování od začátku listopadu do pozdního jara.

Vysoký podíl kabinek a moderních sedačkových lanovek zajišťujících pohodlnou přepravu. Výborné podmínky pro snowbordisty ve třech snowparcích.  Specialitou oblasti Gastein je kromě lyžování i široká nabídka lázeňských služeb - v údolí je množství termálních pramenů, které se využívají již od dob rakousko-uherské monarchie. V údolí se nachází také golfové hřiště. Více informací na http://www.gastein.com/http://www.gasteinertal.com/.

GasteinGastein

GasteinGastein

Gastein

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: