Nemovitosti na ostrově Murter

Ostrov MurterOstrov Murter je poměrně hustě osídlený a je možné si zde vybrat jak domy, tak apartmány při pobřeží za poměrně příznivé ceny. K dispozici jsou ale i luxusní vily ve vyšších cenových kategoriích.

» Nabídka nemovitostí na prodej na ostrově Murter

O lokalitě

Ostrov Murter je situován v severozápadní části šibenského souostroví, přibližně 20 kilometrů severně od města Šibenik. Tento ostrov o rozloze přibližně 20 kilometrů čtverečních je s pevninou spojen zvedacím mostem, díky čemuž je velmi snadno dostupný.

Murter je známý svým pobřežím, které je tvořeno mnoha malými zálivy a lagunami, které nabízejí naprostý klid a soukromí. Ostrov je osídlen již po dvě tisíciletí, je zde možno zhlédnout mnoho památek a zajímavostí, z nichž je možno zmínit například starobylé kostely a kaple v okolí města Murter.

Murter je obklopen mnoha ostrůvky spadajícími do souostroví Kornati, které jsou ideální jak pro koupání, tak díky křišťálově čistému moři i pro potápění. Ostrov je mimo jiné známý produkcí olivového oleje a vynikající kuchyní, která využívá zejména mořské plody.

Fotografie

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: