Nemovitosti na Mallorce

Slunce, pláže, pohodový životní rytmus ve španělském stylu. To je Mallorca. Pokud hledáte lokalitu pro nákup zahraniční nemovitosti, nabídne vám tento kouzelný ostrov všechny výhody a Španělska s přidaným puncem určité exkluzivity.

Reality Mallorca

Zájem investorů o koupi zdejších realit se soustředí hlavně na jihozápadní část ostrova, jejíž nespornou výhodou je blízkost mezinárodního letiště v Palma de Mallorca.

Zmínit musíme přímořská letoviska jako Camp de Mar, Santa Ponsa, Puerto Andratx nebo Bendinat. Zde všude naleznete nádherné písečné pláže či skalisté pobřeží s okouzlujícím výhledem na otevřené moře. Většina nemovitostí je zde situována v blízkosti moře.

Vlastníci nemovitostí na Mallorce oceňují šíři a kvalitu zdejších služeb. Vyhlášené jsou zdejší restaurace, kavárny a taverny, nechybí golfová hřiště ani mariny pro kotvení jachet.

V nabídce společnosti Rellox naleznete luxusní domy a vily i apartmány na Mallorce v těch nejžádanějších lokalitách. Společnost Rellox je lídrem českého trhu v oblasti zprostředkování koupě a prodeje realit v zahraničí. Ke klientům přistupujeme s ohledem na jejich individuální požadavky a samozřejmostí je komplexní servis včetně právního a daňového poradenství.

» Nabídka nemovitostí na Mallorce.

» Přečtěte si také článek: Zahraniční nemovitosti: pokles cen dává šanci na výhodný nákup

Mallorca

Mallorca (v češtině se můžeme setkat také s pojmenováním Malorka), je největší z Baleárských ostrovů.  Jeho rozloha činí 3 648 km², délka pobřeží je 5 500 km. Nachází se v západní části Středozemního moře, východně od Španělska a ve vzdálenosti asi 200 kilometrů od Valencie, Barcelony. V těsném sousedství se nacházejí ještě ostrovy Ibiza a Menorca.

Hlavním městem je Palma de Mallorca. Na ostrově žije přibližně 1 milion obyvatel a úředními jazyky zde jsou španělština a katalánština.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: