Nemovitosti na Makarské riviéře

MakarskaMakarska riviera patří k oblíbeným lokalitám pro pořízení nemovitosti v Chorvatsku. Naleznete zde jak luxusní vily na skvělých místech s nádherným výhledem na Jadran, tak i cenově dostupnější domy a apartmány v blízkosti pobřeží.

» Nabídka nemovitostí na prodej v oblasti Makarske riviery

O lokalitě

Makarska, malé město přibližně 60 kilometrů jihovýchodně od Splitu je již po dlouhá desetiletí oblíbenou destinací. Město je situováno v podkovovitém zálivu, z pevniny jej obklopuje pohoří Biokovo.

S historií sahající až do druhého tisíciletí před naším letopočtem Makarska nabízí mnoho památek, které stojí za to vidět – katedrálu svatého Marka, barokní palác rodiny Ivaniševič, Napoleonův památník, kostel svatého Petra ze 13. století nebo františkánský klášter, který je domovem světoznámého muzea mušlí.

Jako turistické letovisko se Makarska proslavila dlouhou promenádou lemovanou palmami, která nabízí útulné kavárny, luxusní restaurace i módní butiky. Centrum Makarské má typickou atmosféru jadranského přístavu s mnoha křivolakými uličkami dlážděnými kameny. V Makarské je také známá marína, kde je možno spatřit ty nejluxusnější jachty a lodě.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: