Nádherný apartmán v blízkosti sjezdovky, Kaprun

Referenční číslo: SO19543
Země: Rakousko
Region: Kaprun/Zell am See
Město: Kaprun
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Investiční příležitost
Velikost: 48.70 m2
 
Cena:
280.000 € - 336.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Nabízený apartmán je situován ve skvělé poloze v centru Kaprunu naproti sjezdovce Maiskogel. Z apartmánu si můžete vychutnat hezký výhled na okolní hory.

Apartmán situovaný v přízemí se skládá z jedné ložnice, obývacího pokoje s jídelnou, kuchyně a koupelny s WC. K apartmánu náleží prostorná (24,37 m2) západně orientovaná terasa, kde si můžete vychutnat odpolední slunce.  Samozřejmostí je i parkovací místo v podzemní garáži, které je již zahrnuto v ceně.

Apartmán je určen na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníka nemovitosti je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. 

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

V suterénu budovy je k dispozici lyžárna. V přízemí můžete využít hotelovou restauraci.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: