Nádherné nové apartmány kousek od pláže ve Splitu

Referenční číslo: DE19560
Země: Chorvatsko
Region: Split
Město: Split
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 80.00 m2 - 170.00 m2
 
Cena:
350.000 € - 765.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

V právě vznikajícím apartmánovém domě v lokalitě Meje ve Splitu bude od léta 2017 k dispozici sedm moderních apartmánů. Jedná se o skvělé místo kousek od pláže a známé promenády, obklopené zelení.

Většina apartmánů nabízí výhled na moře a ke každému z nich náleží dvě parkovací místa v podzemní garáži, která jsou zahrnuta v ceně. Podzemní garáž bude s obytnou částí budovy propojena výtahem. Aby bylo zajištěno dostatečné soukromí, budou schodiště i výtah od obytné části zcela odděleny. Apartmány budou orientovány na tři světové strany a zvláštní důraz bude kladen na zcela otevřenou a prosklenou jižní fasádu.

Apartmány se liší velikostí i rozvržením. Architektonické řešení umožňuje nespočet způsobů využití obytného prostoru, a tak si každý kupující může svůj apartmán přizpůsobit svým přáním a potřebám.

Apartmány v přízemí mají vlastní vstup a zahradu, a nabízejí tedy některé výhody rodinného domu (prostorný apartmán s jednou ložnicí a dvoupodlažní apartmán se třemi ložnicemi). V prvním podlaží se nachází prostorný apartmán s jednou nebo dvěma ložnicemi a velkou terasou. Druhé patro sestává ze dvou apartmánů, z nichž každý má jednu ložnici a velký balkon. V posledním patře je prostorný apartmán s jednou nebo dvěma ložnicemi a velkou terasou a mezonetový apartmán s velkým balkonem a střešní terasou.

Budova spadá do třídy energetické náročnosti A a disponuje nejmodernějšími technologiemi (provětrávaná fasáda, vynikající tepelně izolační vlastnosti atd.).

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: