Nádherná vila se 7 apartmány v 1. linii u moře, Pelješac

Referenční číslo: SO18689
Země: Chorvatsko
Region: Pelješac
Město: Orebič
Typ nemovitosti: Rodinný dům/Vila
Hotel / Penzion
Investiční příležitost
Velikost: 687.00 m2
 
Cena:
Původní cena:
750.000 €
860.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

40 metrů od moře

Tato nádherná vila se nachází na chorvatském poloostrově Pelješac v městě Orebič. Moře je vzdálené pouze 40 m od domu. Okolí je obklopené nádhernou exotickou přírodou, rostou zde krásné palmy, pomerančovníky a jiné exotické rostliny. V bezprostřední blízkosti města Orebič najdete vinice, plantáže s olivovníky, pomerančovníky, mandarinkovníky a citroníky.

Obytná plocha má výměru 490 m2 a je rozdělena do 3 pater a suterénu. V přízemí se nachází 5 apartmánů a terasa o rozloze 30 m2, v 1. patře je k dispozici 1 apartmán se 3 pokoji s vlastní koupelnou, ve 2. patře je apartmán se 3 ložnicemi.Vila disponuje několika terasami a balkóny, které skýtají panoramatický výhled na moře a na hory. Každý apartmán má k dispozici vlastní kuchyň. K vile náleží také garáž pro 1 auto, venkovní parkovací místa pro 6 aut a prostorné sklepní prostory.

Orebič je oblíbené turistické letovisko na chortvatském poloostrově Pelješac. Návštěvníky letoviska lákají zejména krásné pláže, malebné zátoky, azurově čísté moře a panenská příroda. Přímo ve městě je k dispozici přístav, ve kterém kotví trajekty a jachty. V oblasti panuje mírné středozemní klima a turistická sezóna trvá od května do konce října.

Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte nás! Rádi Vám zodpovíme Vaše případné dotazy či domluvíme prohlídku nemovitosti. 

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: