Na první sníh k sousedům

Obergurgl hlásí první sníh letošní zimy. A v této oblasti to není nic neobvyklého. Se svou nadmořskou výškou 1930 m. n. m. je mezi středisky bez ledovce suverénně to s nejdelší sezónou.

Už jen 66 dní a bude zahájena letošní zimní sezóna, která je již mezi místními i lyžařskými nadšenci netrpělivě očekávána. Nejen garance sněhové pokrývky je důvodem, proč je oblast tak oblíbená. Je to i venkovské kouzlo, které si Obergurgl zachoval. Jsou to i fantastické výhledy na vrcholky Ötztalských Alp, které berou dech.

Diamant rakouských Alp, jak se také Obergurglu přezdívá, je vyhledávaným místem i pro investory, kteří chtějí trávit dovolenou ve svém a po zbytek roku nechat péči o apartmán a další pronájem v rukou místní agentury. Jelikož se zde nemovitosti k prodeji cizincům objevují jen velmi zřídka, splní se tento sen jen několika z nich. Nyní máte příležitost koupit do osobního vlastnictví některý z úžasných apartmánů v novém resortu v ceně od 452 400 EUR.

Resort byl již dokončen a nabízí i wellness se saunou, infračervenou kabinou a párou. Lanovka Festkogelbahn a sjezdovky je v bezprostřední blízkosti resortu (cca 150 metrů). Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás. Rádi vám zajistíme prohlídku resortu a provedeme vás koupí nemovitosti v Rakousku.

Foto: Pawel Kazmierczak/Shutterstock a Rellox

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: