Na chorvatské ostrovy se můžete přepravit hydroplánem

Hydroplány křižují nebe mezi pobřežními městy a ostrovy několikrát denně a z výšky 2,5 km nabízejí krásný výhled na Jaderské moře. Lety nabízejí nejen bezpečné, pohodlné a rychlé spojení s dalmatskými ostrovy, ale také zážitek, který obohatí Vaši dovolenou.

Společnost European Coastal Airlines zprovoznila letecké spoje z pevniny na vybrané chorvatské ostrovy prostřednictvím hydroplánu, který pojme 19 pasažérů. Letecká základna v Resniku poskytuje cestujícím komfort, na který jsou zvyklí z letišť – bar, občerstvení v bistru nebo restauraci či halu s příjemným posezením. Samotné lety by neměly trvat déle než 10-25 minut.

K základně hydroplánů se lze jednoduše a bezplatně dostat autobusem, který vyjíždí přímo ze splitského mezinárodního letiště. Cestu hydroplánem si snadno zarezervujete v předstihu a k check-inu můžete přijít pouhých 30 minut před odletem. Přes rezervační systém na internetových stránkách si navíc své rezervace můžete spravovat – měnit je či rušit.

Ceny jednosměrných letů se pohybují mezi 45 – 70 EUR v závislosti na destinaci. Cena zahrnuje pro každého pasažéra zavazadlo do 15 kg a jedno příruční zavazadlo. Děti do dvou let mají cestu zdarma a ty mezi 2-12 lety mohou letět za sníženou cenu mezi 25-35 EUR. Pokud si let rezervujete 60 dní předem, dostanete slevu 20 %.

V současné době fungují spoje například na ostrovy Hvar nebo Lošinj ze Splitu či Puly. Projekt letecké přepravy na Jadranu má několik fází a v brzké době se počítá se zprovozněním spojů mezi Dubrovníkem a oblíbenou Korčulou a také do italských destinací Ancony, Ravenny či Benátek.

Tip: Luxusní vila na pobřeží ostrova Korčula

Vila na ostrově Korčula

V nejtěsnější blízkosti moře, přímo na pobřeží vyhledávaného ostrova Korčula, se nachází nová exkluzivní vila čekající na svého prvního majitele.

Třípodlažní vila se nachází ve svahu nad mořem. Každé podlaží disponuje otevřenou terasou s výhledem na moře. Dům je zařízený moderním nábytkem, který je již zahrnut v ceně. Nechybí ani otevřený venkovní bazén o velikosti 24 m2, jacuzzi a vířivkou nebo barbecue. » Zjistit detailnější informací o této nemovitosti

Novému majiteli této krásné nemovitosti se díky nabídce přepravy hydroplánem otevírají nové možnosti dopravy. Vedle cesty autem a přepravou některým z trajektů je možné využít pohodlného leteckého spojení do Splitu (přímá linka z Prahy – např. SmartWings) a následně místo trajektu zvolit hydroplán. Zážitkem tak nemusí být jen samotný pobyt u moře, ale i cesta, při které si budete moci z výšky užít nádherné scenerie při jaderském pobřeží.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: