Moderní vila s bazénem u moře na ostrově Brač

Referenční číslo: PI19567
Země: Chorvatsko
Region: Ostrov Brač
Město: Sumartin
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Rodinný dům/Vila
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 500.00 m2
 
Cena:


Nezávazná poptávka

Stavba této jedinečné vily byla dokončena v červnu 2015. Jedná se o luxusní přímořskou nemovitost v zátoce s křišťálově čistou vodou na jižní straně ostrova Brač.

Vila byla postavena za využití těch nejkvalitnějších materiálů. Pro venkovní fasádu i detaily v interiéru byl použit místní bračský kámen. Díky kombinaci moderních linií s tradičními materiály vila dokonale zapadá do okolního prostředí. Má tři podlaží a nabízí celkem čtyři ložnice s vlastními koupelnami, posilovnu, saunu, parní lázeň, mediální místnost, vinný sklep a pracovnu. Interiér těží z dokonalých výhledů, které si můžete plně vychutnat díky skládacím proskleným stěnám.

Vysoce kvalitní nábytek a vybavení byly vybrány z celé Evropy, a tak vila zůstává o krok napřed před ostatními nemovitostmi na trhu. Exteriér vily se pyšní bazénem s přepadem s výhledem na níže položené kotviště.

Na ostrově Brač najdete dech beroucí scenerie, působivé hory, idylické zátoky s průzračnou vodou a čtrnáct krásných vesnic s bary a restauracemi u moře. V blízkosti vily je ukryto několik restaurací, ke kterým se dostanete jen po moři.

V době nepřítomnosti majitele v průběhu roku se o vilu může postarat tým specialistů, který zajistí vše od vaření po úklid, díky čemuž majiteli odpadají veškeré starosti.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: