Moderní plážové apartmány na malebném ostrově

Referenční číslo: LP20085
Země: Chorvatsko
Region: Ostrov Vir
Město: Vir
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 85.75 m2 - 139.75 m2
 
Cena:
235.000 € - 470.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Přímo na pláži

Na ostrově Vir vzniká moderní rezidenční komplex s kvalitními apartmány a luxusními podkrovními byty pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Nádherný výhled na moře, středomořské prostředí a přímý přístup na pláž vás uchvátí. Váš sen o druhém bydlení u moře na dalmatském pobřeží máte na dosah.


Přednosti resortu

  • Umístění přímo na pláži v 1. linii u moře
  • 30 moderních apartmánů
  • Přízemní apartmány s privátní zahradou
  • Prostorné terasy a střešní terasy
  • U vybraných apartmánů možnost instalace vlastních bazénů
  • Ceny od 235 000 EUR
  • Již ve výstavbě

Umístění resortu

Představovaný resort apartmánů se nachází přímo na jedné z nejkrásnějších pláží rodinného ostrova Vir. Oblázková pláž vyniká křišťálově čistým mořem a pozvolným vstupem, což ocení zejména rodiny s dětmi.

 

Ostrov Vir

Více než 300 slunečných dní v roce, bohatá nabídka vodních sportů a různé další atrakce v kombinaci se středomořských podnebím činí z ostrov Vir místo pro dokonalou rodinnou dovolenou. Celé pobřeží ostrova je zdobené písečnými, oblázkovými nebo skalnatými plážemi, vyniká svou gastronomickou rozmanitostí a pohostinností svých obyvatel. Na jedné straně klidné a uvolňující, na druhé straně tak živé a rozmanité. Objevte a zažijte všestrannost ostrova Vir a užívejte si svůj druhý domov snů pod dalmatským sluncem.

Oblíbené letovisko Vir se nachází na stejnojmenném ostrově Vir, 26 km severozápadně od Zadaru. Na ostrov se lze snadno dostat z pevniny mostem. Krásné historické město Zadar oslní svou více než 3000 let starou historií, stejně jako moderními památkami „Pozdrav slunci“ a mořskými varhanami. Na dosah jsou také úžasné národní parky Paklenica, souostroví Kornati, Krka či sladkovodní Vranské jezero.


Váš druhý domov na chorvatském pobřeží

Resort, který zaujme svým skvělým umístěním a moderní architekturou se rozprostírá na pozemku o rozloze 5650 m2. Resort bude stavěn ve dvou fázích. 

V první fázi bude dokončeno 6 domů s celkovým počtem 18 apartmánů, které jsou situovány ve 2. a 3. linii od moře.

Druhá fáze zahrnuje další 4 domy v 1. linii u moře s celkovým počtem 12 apartmánů. Součástí přízemních apartmánů jsou privátní zahrady. Apartmány v 1. a 2. patře disponují terasami. Vybrané jednotky mají i střešní terasy s nádherným výhledem.

Byty v přízemí situované v první řadě budov mohou být dodatečně vybaveny bazény. Všechny bytové jednotky jsou orientovány na jihozápad.


Vybavení apartmánů

Nový resort spojuje zkušenosti, kvalitu a design s udržitelností. Energeticky efektivní konstrukce podle nejnovějších chorvatských norem a nadstandardní technologie domu zaručují nízké provozní náklady. Apartmány jsou vybaveny dřevěnými parketami, přírodním kamenem, velkoplošnými designovými obklady, elektrickými roletami, sprchami v úrovni podlahy, značkovou sanitou a podlahovým topením v koupelnách. Součástí je také videotelefon s funkcí odemykání dveří.


Parkovací místa

Ke každému apartmánu náleží venkovní parkovací místo. Parkovací místo je již zahrnuto v kupní ceně.


Termín výstavby

Výstavba 1. fáze resortu by měla být dokončena v květnu 2021. Druhá fáze resortu bude zahájena po udělení stavebního povolení.


Video


Kontaktujte nás

Zaujala Vás tato nabídka? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitostí v Chorvatsku. Kontaktujte nás.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: