Moderní golfový resort v dosahu pláží

Referenční číslo: LH20099
Země: Španělsko
Region: Costa del Sol
Město: San Roque
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 88.48 m2
 
Cena:
155.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi

Představujeme krásný resort apartmánů v typickém andaluském stylu na výjimečném místě, které nabízí blízkost moře i golfu. Užívejte si druhé bydlení na klidném místě uprostřed krásných středomořských zahrad se 4 bazény. Resort je již dokončen a připraven k předání.


Přednosti resortu:

 • Přímo u 2 golfových hřišť (36 jamek), Club House
 • 3 km od pláží Playa de Torrecarbonera a Playa de Alcaidesa
 • V sousedství přírodní rezervace Guadalquitón
 • Apartmány se 2 – 3 ložnicemi a 2 koupelnami
 • Vybavené kuchyně s mramorovou pracovní deskou, vestavné skříně, bezpečnostní vstupní dveře
 • 4 venkovní plavecké bazény, paddle kurt, svěží zahrady
 • Již dokončená rezidence
 • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy
 • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok
 • Příznivá cena
 • Kupující neplatí realitní provizi

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.


Umístění resortu

Přímo u golfových hřišť, v blízkosti pláží, v sousedství přírodní rezervace Guadalquitón. Vítejte v Alcaidese, v jedné z nejoceňovanějších rezidenčních oblastí v Campo de Gibraltar.

Alcaidesa se nachází mezi San Roque a La Linea de la Concepción a jen pár minut od Sotogrande. Díky jedinečnému klima, průzračným mořským vodám, vyhlášeným golfovým hřištím, přírodě a excelentním službám Costa del Sol si každou chvíli zde užijete naplno


Golfová hřiště

V těsné blízkosti resortu najdete dvě okouzlující golfová hřiště - Alcaidesa Links a Alcaidesa Heathland - která celkově nabízí 36 jamek. Hřiště vynikají úžasným výhledem na moře, Gibraltar a pobřeží Afriky.

Alcaidesa Links, jediné linksové hřiště na jihu Evropy, je považováno za jedno z nejlepších v Evropě ve své kategorii. Jako takové hostilo důležité turnaje jako PGA Andalusie a Španělska a Ryder cup Junior Match. A pokud vám tato hřiště nestačí, stačí si udělat krátký výlet do Sotogrande, domova světoznámého hřiště Valderrama, Almenara nebo San Roque Club.


Vynikající dostupnost

Velkou výhodou je i skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně hodinu a čtvrt odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.


Apartmány na prodej do osobního vlastnictví

Vyberte si některý z prostorných apartmánů se 2 - 3 ložnicemi s terasami s výhledem na přírodní rezervace, golfové hřiště a moře. Součástí apartmánů jsou vybavené kuchyně s mramorovou pracovní deskou, vestavné skříně, podlahy, sanita a hydromasážní vana v hlavní koupelně, moderní interiérové dveře a vstupní bezpečnostní dveře. K apartmánům náleží garáž a komora.

V případě zájmu je možné se s developerem domluvit na převzetí apartmánu včetně nábytku a vybavení.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Kupující neplatí realitní provizi.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: