Moderní apartmány nedaleko sjezdovek, Obertauern

Referenční číslo: SO17346
Země: Rakousko
Region: Obertauern
Město: Obertauern
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Investiční příležitost
Velikost: 55.00 m2
 
Cena:
298.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Dlouhá lyžařská sezóna!

Nabízené apartmány se nacházejí v aparthotelu situovaném v obci Obertauern v nadmořské výšce 1 740 metrů. Právě díky nadmořské výšce je Obertauern jedním z mála alpských resortů s garancí sněhu po celou sezónu. Aparthotel, v nichž se nabízené apartmány nachází, má vynikající polohu nedaleko sjezdovek i vleků.

Obytná plocha apartmánů činí 55 m2 a sestává z prostorného obývacího pokoje s kuchyňskou linkou a jídelním stolem, pěkné ložnice, koupelny, samostatného WC a předsíně. Z obývacího pokoje je přístup na slunnou terasu s krásným výhledem na okolní krajinu a alpské vrcholky. Apartmány jsou prodávány plně zařízené a vybavené jak elektrickými spotřebiči, tak moderním nábytkem.

Kupní cena zahrnuje mimo jiné i sklepní kóji a kryté parkovací místo. V objektu se dále nachází například recepce s barem, restaurace a wellness s vířivkou a saunou.

Apartmány jsou určeny ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. O pronájem se postará profesionální agentura, takže Vám v souvislosti s pronájmem nevznikají žádné další starosti. Naopak získáváte atraktivní příjem.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: