Luxusní rezidence s unikátními službami v Miami

Referenční číslo: FI19104
Země: USA
Město: Miami
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 85.10 m2 - 139.54 m2
 
Cena:
428.900 US$ - 1.201.900 US$ (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

V Miami vzniká zbrusu nový projekt 690 apartmánů. Projekt se skládá ze dvou výškových budov. Východní věž disponuje 50 poschodími a je v ní umístěno 358 bytů. Západní věž je o trochu nižší – 47 patrová a pojme 332 bytů. Vybrat si můžete z jednotek s jednou, dvěma, třemi či čtyřmi ložnicemi. Rezidence jsou prostoupeny geniálním a vizionářským duchem v kombinaci se špičkovým vybavením.

V devátém poschodí je umístěna terasa se 3 bazény. Ze střešní terasy si můžete vychutnat nádherný výhled na oceán se zátokou Biscayne Bay a na Miami.

Převratný design: Rockwell Group a Arquitectonica

Kombinace technologií a řemeslného zpracování – to je způsob, který do svého projektu přinesli ceněný architekt David Rockwell a mezinárodně proslulá Arquitectonica. Společně vytvořili moderní půvab v celém komplexu, jehož prostory vynikají především unikátními věžemi a výbornou vybaveností.

Výsadní životní styl

Život uvnitř komplexu je skvěle navržen, vychází vstříc každodenním potřebám, a současně nabízí mimořádné služby, které svým obyvatelům zajišťují ten nejvyšší komfort. Perfektní servis a elegantní vybavení dávají životu v tomto komplexu nový rozměr.

Ve všech veřejných prostorách obou budov můžete využít vysokorychlostní přístup k internetu. O Vaše děti se postarají zaměstnanci v dětském koutku. Samozřejmostí je také 24 hodin fungující recepce se zabezpečením doprovodných služeb jako je například doručování písemností, emailů apod.

Živoucí dny a noci

Žhavé centrum Miami se přestěhovalo do této oblasti, kde obyvatelé naleznou celonoční a celodenní vzrušení a zábavu. Prostor je důmyslně využit – rezidence se nachází nedaleko obchodů, restaurací, Equinox fitness centra & spa, a SoulCyclu. Komplex skýtá obrovský prostor nákupního střediska, příjemné prostředí restaurací a kaváren, kanceláře, zábavní centrum a stylové butiky a restaurace, jež jsou situovány v jižní části Miami.

Equinox a SoulCycle: Fitness zábavněji

Equinox a SoulCycle nabízí vysoce profesionální způsob, jak se udržet v kondici a cítit se zdravě. Tyto programy pro výjimečné svým moderním designem a smyslem pro detail. Equinox se snaží uvést do rovnováhy vnitřní a vnější krásu za pomoci inovativních fitness programů. SoulCycle přináší nejmodernější přístup k indoor cyclingu . V Miami půjde o první skupinové hodiny.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: