Luxusní resort s prvotřídním sportovním a rekreačním zázemím

Referenční číslo: AG19558
Země: Španělsko
Region: Costa Calida
Město: Las Lomas
Typ nemovitosti: Rodinný dům/Vila
Byt/Apartmán
Pozemek
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 37.00 m2 - 3276.00 m2
 
Cena:
70.000 € - 1.800.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Resort se nachází v jihovýchodním španělském regionu Murcia mezi Středozemním mořem a Mar Menor pouhých 30 km od letiště Murcia – San Javier. Díky tomuto skvělému umístění máte v dosahu několik krásných pláží, národní park Calblanque a Monte de las Cenizas, nebo Cabo de Palos, mořskou rezervaci mezinárodního významu. V blízkosti je také Cartagena, starobylé město s jedinečným kulturním a historickým dědictvím. Tato geografická oblast zaručuje nejlepší počasí ve Španělsku. S více než 300 dny slunečního svitu ročně je Murcia ideálním místem pro jeden z nejlepších turistických a sportovních resortů v Evropě. Roční průměrná teplota zde je úžasných 22°C.

Resort představuje exkluzivní prázdninové, rekreační a sportovní středisko, které se rozkládá na ploše 560 ha a nabízí luxusní zázemí pro volný čas a sportovní aktivity. Jeho součástí jsou tři 18-ti jamková golfová hřiště včetně golfové akademie, 8 fotbalových hřišť představujících skvělé tréninkové a soutěžní místo pro špičkové mezinárodní kluby, 28 tenisových kurtů využívaných k prestižním tenisovým událostem, jako jsou zápasy Davis Cupu, Fed Cupu a ATP včetně tenisové akademie. K dokonalé relaxaci slouží wellness centrum o rozloze 2000 m2. Komplex má pověst nejlepšího evropského sportovního a rekreačního střediska a získal řadu mezinárodních ocenění.

K prodeji se nabízí apartmány a řadové domky se zajištěným turistickým pronájmem, dále samostatné vily a pozemky.

Pro majitele apartmánů a řadových domků jsou zajištěny kompletní služby pronájmu a je nabízen garantovaný příjem z pronájmu 4 %. Pokud si pospíšíte a dostanete se mezi prvních 12 kupujících, bude vám kromě slevy z kupní ceny apartmánu nabídnut i zvýšený garantovaný příjem z pronájmu ve výši 5 % v případě apartmánů a 6 % v případě řadových domů. Garantovaný příjem z pronájmu je nabízen první 4 roky. Po této době je možné využívat flexibilní příjem z pronájmu.

Pokud si mezi apartmány a řadovými domky nevyberete, můžete si koupit pozemek, který vám dává příležitost postavit si domov svých snů. Zároveň je možné uzavřít smlouvy o správě nemovitosti, která se postará o úklid, zahradní služby či údržbu bazénu.

Ať už se rozhodnete pro cokoliv, bude to bezpochyby investice, které nebudete nikdy litovat.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Jelikož nabízíme projekt přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi!

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: