Luxusní resort apartmánů v 1. linii u pláže

Referenční číslo: MP20073
Země: Španělsko
Region: Costa del Sol
Město: Torremolinos
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 90.30 m2 - 127.51 m2
 
Cena:
487.500 € - 750.500 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi

Užijte si výsadu bydlení přímo u moře v kosmopolitním prostředí Costa del Sol. Exkluzivní residence s posláním stát se jedním z měřítek rezidenčního luxusu na pobřeží se nachází v klidné části Torremolinos. Moderní architektonický design, elegantní prvky svěžích zahrad a akcentace soukromí jsou stěžejními prvky resortu.


Přednosti resortu

 • Druhé bydlení u moře v kosmopolitním prostředí
 • V 1. linii u moře a pláže
 • 15 minut od centra Málagy
 • Inovativní architektonický design
 • Úžasné výhledy na moře
 • Apartmány se 2 – 4 ložnicemi s terasami
 • 2 parkovací místa a sklep v ceně
 • Vzdušné, maximálně prosvětlené interiéry
 • Vybavené kuchyně včetně spotřebičů, vestavěné skříně, sanita, klimatizace, topení
 • Wellness s krytým bazénem, solárium, posilovna, venkovní bazény, upravené zahrady, garáže
 • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok
 • Pouze 7 minut od mezinárodního letiště v Málaze
 • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy
 • Kupující neplatí realitní provizi

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.


Celoroční destinace

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně.  

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Marbelle v listopadu 14 stupňů celsia. A v lednu až únoru jsou jen o dva stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla - projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf, nebo se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu.  

Lyžařské středisko Sierra Nevada je přibližně 2 hodiny od resortu. Lyžařská sezóna zde trvá až do května. Během jediného dne si tak můžete užít plavání v moři i lyžování.


Torremolinos

Rezidence se nachází v oblasti Torremolinos, jedné z nejlepších mezinárodních turistických destinací ve Španělsku. Díky svému záviděníhodnému podnebí a multikulturní atmosféře se toto město stalo příjemným útočištěm turistů i investorů z celého světa. Nabízí mnoho volnočasových a sportovních aktivit i gastronomických zážitků. Přesto si dokázalo zachovat andaluské kouzlo původního starého rybářského města.


Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je jeho skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 7 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.


Bydlení u pláže

Resort se nachází u pláže, v jedné z nejklidnějších oblastí Torremolinos s celou řadou plážových barů, restaurací a sportovních zařízení. Supermarkety a obchodní centra jsou jen 5 minut odsud. Slavné přístavní město Málaga, jedno z hlavních center celého pobřeží, je jen 15 minut odsud.


Výhled na moře

Představovaná exkluzivní zástavba vyniká svým inovativním architektonickým designem, který byl koncipován tak, aby maximalizoval nádherný výhled na moře a dlouhé slunečné dny na pobřeží Costa del Sol. Apartmány jsou rozmístěny ve dvou budovách, které jsou orientovány směrem k moři. Všechny jednotky nabídnou panoramatický výhled na moře a na velkolepé společné prostory. Nekonečně modré moře a zeleň svěžích zahrad zaručují relaxaci a fantastický životní styl pro ty nejnáročnější.


Relax po celý rok

Součástí rezidence je také velké wellness centrum s krytým bazénem v suterénu, solárium, posilovna a venkovní bazény s upravenými zahradami. V suterénu jsou garážová parkovací místa.


Prostorné a světlé interiéry

Inovativní architektonický design umožňuje využít orientaci domů a vytvořit prostorné a světlé interiéry. Velká okna, salonky, které plynule navazují na rozlehlé terasy, zajišťují excelentní výhled na moře z interiérů. Pocit kontinuity mezi interiérem a velkolepými exteriéry je zvládnut na výbornou.

Součástí apartmánů je kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (indukční deska, mikrovlnná trouba, elektrická trouba, digestoř, myčka, pračka, americká lednice), vestavěné skříně a sanita. Součástí je také klimatizace a topení.


Termín výstavby

Plánované dokončení je v prosinci 2022.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: