Luxusní apartmány s fantastickým výhledem na moře ve Splitu

Referenční číslo: DE19568
Země: Chorvatsko
Region: Split
Město: Split
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 89.11 m2 - 144.83 m2
 
Cena:
297.207 € - 761.560 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

V jihovýchodní části Splitu se v blízkosti nádherné pláže ve vyvýšené poloze 45 metrů nad mořem tyčí tento luxusní komplex s 42 moderními apartmány. Je obklopen piniemi a cypřiši, což mu dodává středomořské kouzlo. Najdete zde také tenisový kurt a upravené zahrady s venkovním bazénem, který můžete využívat.

Tato skvělá, klidná lokalita s jedinečným výhledem na moře se nachází jen 5 km od srdce Splitu. Díky mezinárodnímu letišti, přístavu trajektů a moderní dálnici je Split výborně dostupný ze všech velkých evropských měst.

Na přání jsou zde k dispozici služby jako prádelna, hlídání domácích mazlíčků, kyvadlová doprava, nebo si dokonce před příjezdem můžete nechat naplnit lednici. Díky tomu budete mít více času pro sebe.

Zdejší wellness se otevírá směrem na jih do zahrady a skýtá dokonalý výhled na moře. Využívat můžete finskou saunu, turecké lázně, bazén, sprchy i relaxační prostor.

Na prodej je zde posledních 11 volných apartmánů. Apartmány skýtají dech beroucí výhledy na Jaderské moře. Vyznačují se působivými ložnicemi s vlastními koupelnami, velkými šatníky, prostornými obývacími pokoji, moderními kuchyněmi a rozlehlými terasami. To vše dává dohromady maximální komfort bydlení. Ke každému apartmánu navíc náleží dvě parkovací místa, která již jsou zahrnuta v ceně.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: