Luxusní apartmánový dům jen pár kroků od moře a písečné pláže

Referenční číslo: SO20088
Země: Chorvatsko
Region: Zadar
Město: Privlaka
Typ nemovitosti: Rodinný dům/Vila
Nové projekty
Velikost: 140.00 m2 - 300.00 m2
 
Cena:
260.000 € - 600.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Představujeme nový luxusní apartmánový dům se zahradním bazénem a saunou jen pár kroků od moře a písečné pláže. Nachází se v severní Dalmácii v obci Privlaka, jen 80 metrů od moře. Přilehlá písečná pláž vyniká pozvolným vstupem do moře a je tak ideální pro rodiny s malými dětmi.


Privlaka

Poklidná Privlaka se nachází v západní části Zadarské riviéry a jejím fenoménem jsou písečné pláže, které jsou v Chorvatsku výjimečné. Raritou je rovněž léčivé peloidní bahno, které má pozitivní účinky zejména pro osoby s atopickým ekzémem.

Privlaka vyniká pestrou možností výletů do okolí. Jen 4 km odsud leží bývalé královské město Nin, jehož prosperita je dlouhodobě svázána s výrobou mořské soli. Hned za Privlakou je také ostrov Vir. Pouze 19 km odsud je krásné historické město Zadar s mořskými varhanami. Na dosah jsou také úžasné národní parky Paklenica, souostroví Kornati, Krka či sladkovodní Vranské jezero.


Váš druhý domov u moře

Nemovitost sestává z dvojdomku, z něhož každá část disponuje 2 apartmány. Rozloha poloviny domu činí 140 m2 resp. 160m2, celý dům se 4 apartmány je o velikosti 300 m2. K domu náleží společná zahrada s grilem, kamny a pergolou. Součástí oploceného pozemku jsou rovněž parkovací místa. Pozemek je o rozloze 500 m2. Interiér je vkusně navržen v moderním minimalistickém stylu. Zásobování teplé vody je zajištěno solárním kolektorem.

První část dvojdomku s rozlohou 140 m2 zahrnuje 2 apartmány se samostatnými vchody (přízemí a první patro). Každý apartmán disponuje 2 ložnicemi, obývacím pokojem s americkou kuchyní a koupelnou s toaletou. Součástí dvojdomku je poměrná část zahrady a parkovací místa. 

Cena je 260 000 EUR. Součástí ceny je vestavná kuchyň a koupelnový nábytek.

Druhá část dvojdomku s rozlohou 160 m2 zahrnuje 2 apartmány se samostatnými vchody. Každý apartmán disponuje obývacím pokojem s americkou kuchyní a koupelnou s toaletou. Apartmán v přízemí má 1 ložnici, ale může být snadno upraven na dvouložnicovou jednotku. Apartmán v prvním patře s 1 ložnicí má terasu s výhledem na moře a letní kuchyní. Součástí tohoto apartmánu je také koupelna s infračervenou saunou. Tento luxusně vybavený apartmán byl vzácně využíván majiteli v průběhu 2 let a je ve vynikajícím stavu. Součástí dvojdomku je poměrná část zahrady a parkovací místa. 

Cena je 340 000 EUR. Součástí ceny je vestavná kuchyň a koupelnový nábytek.

Celý dům se 4 apartmány (celková rozloha 300 m2, pozemek 500 m2) je možné koupit za 600 000 EUR.


Prohlídka nemovitosti

Prohlídky jsou možné od začátku června 2021.


Video


Kontaktujte nás

Zaujala Vás tato nabídka? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitostí v Chorvatsku. Kontaktujte nás.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: