Levné nemovitosti ve Španělsku

Španělsko - levné nemovitosti na prodejŠpanělsko je jednou ze zemí, na které ekonomická krize dopadla s plnou silou. Ostatně nekontrolovaná výstavba a prudký růst cen nemovitostí patřily k příčinám, které v průběhu let 2007 a 2008 odstartovaly ekonomickou krizi Španělska.

» Nabídka nemovitostí ve Španělsku

Španělsko se v té době stalo pro investory rizikovou zemí, poptávka po nemovitostech se skokově snížila a realitní trh reagoval poklesem cen, který v některých případech přesáhl 50 %. Současná situace nahrává kupujícím. Ceny nemovitostí ve Španělsku dosáhly svého dna, na trhu je přitom velké množství levných nemovitostí, které pocházejí například z propadlých zástav. Majitelem velkého množství realit se staly bankovní domy, jejichž prioritním zájmem je rychle se tohoto majetku zbavit.

Ceny nejlevnějších apartmánů u moře se pohybují pod hranicí 50 000 Eur. Je ale potřeba zůstat při nákupu obezřetný. Některé realitní kanceláře se snaží nalákat na nízkou cenu a prodat klientovi takřka cokoliv. Nebezpečím pro nakupující jsou především nemovitosti v rámci nedokončených developerských projektů. Pozor je třeba dát i na reality, u kterých není dokončeno napojení na okolní infrastrukturu, nebo v jejichž blízkosti chybí zázemí všech potřebných služeb. V těchto případech ani nízká cena stále nemusí odpovídat reálné hodnotě nemovitostí.

Naopak dobrou příležitostí mohou být reality v cenovém pásmu od 100 000 do 250 000 Euro, které mezi kupujícími patří k nejvyhledávanějším. Právě nemovitosti pohybující se po výrazné slevě v tomto cenovém pásmu mohou nabídnout odpovídající kvalitu za příznivou cenu. 

Společnost Rellox může díky svým mnohaletým zkušenostem na španělském realitním trhu a svým kontaktům nabídnout širokou škálu nemovitostí za příznivé ceny. Kontaktujte nás, pokud si přejete sestavit nabídku na míru nás. Mnoho z těchto nemovitostí totiž není součástí veřejných nabídek.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: