Krásný venkovský dům s nádherným výhledem na okolí

Referenční číslo: LI15387
Země: Rakousko
Region: St. Johann/Wagrain
Město: Bad Hofgastein
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Rodinný dům/Vila
Velikost: 380.00 m2
 
Cena:
1.165.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Tento exkluzivní dům má mnoho specifik. V této oblasti najdeme nádherné venkovské domy a vily. Tento dům nabízí ideální podmínky, které naprosto vyhovují této oblasti. Tento dům byl postaven pro větší rodinu.

V přízemí je kancelář,skříně a sklad, toaleta další volné místnosti. Přes schodiště se dostaneme do horního patra,kde najdeme saunu, 2 ložnice, extra toaletu, koupelnu a apartmá pro hosty (tento apartmán je rozdělen na předsín, šatní skříň, koupelnu, ložnici, obývací pokoj a kuchyň).

Srdcem domu je podkrovní patro, které je prostorné, příjemné a pohodlné. Je zde masivní dřevěná podlaha, kompletní kuchyň, bar, velká jídelna se stolem a lavicí, komfortní obývací prostor s polstrovanou lavici a stůl, z obývacího pokoje je nádherný výhled na okolí. Dále zde najdeme 2 ložnice, ve kterých jsou postele s nebesy, WC a velká koupelna.

Na každém patře je balkon, který je orientován na západní stranu, v podkroví je další balkon, který je směrován na jih. U domu je také velká terasa. Z původní garáže je dnes udělána herna a nové garáže byly postaveny přímo u domu. Kompletní zařízení a vybavení je zahrnuto v ceně.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: