Krásný rodinný hotel přímo u sjezdovky Lachtal

Referenční číslo: SO19763
Země: Rakousko
Region: Jiné oblasti
Město: Lachtal
Typ nemovitosti: Hotel / Penzion
Investiční příležitost
Cena:
2.200.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Návštěvníci lyžařského střediska Lachtal, jednoho z nejkrásnějších štýrských středisek, si mohou užít den na svahu a pak se nechat hýčkat v hotelu, který z jejich dovolené udělá nezapomenutelný zážitek. Hotel stojí přímo u sjezdovky a nabízí rodinám klidné prostředí stranou od ruchu všedního dne. Skládá se z rodinných a dvoulůžkových pokojů, restaurace, krásného wellness s finskou saunou a infrasaunou a dětské herny plné překvapení.

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje pro 2–4 osoby nabízejí dostatek prostoru pro odpočinek. Plocha 20–25 m2 zahrnuje posezení, pohovku na spaní, předsíň, koupelnu, WC a televizi. Větší pokoje o výměře 35–45 m2 poskytnou dostatek prostoru pro celou rodinu. Ve dvou oddělených ložnicích se budou cítit dobře rodiče i děti. V prvním pokoji najdete dvoulůžko a pohovku na spaní, ve druhém pak dvě pohovky na spaní nebo dvě jednolůžka. Kromě toho k nim patří předsíň, koupelna se sprchovým koutem, WC, rádio a televize, a dokonce i balkon.

V hotelu je celkem 39 pokojů – 34 dvojlůžkových pokojů a 5 rodinných pokojů se dvěma ložnicemi a 4 lůžky. K dispozici je také 7 pokojů pro zaměstnance a jeden větší byt pro vlastníka.

Areál Lachtal je klidným lyžařským rájem pro dospělé i děti. Nabízí celkem 41 km sjezdovek, 9 vleků, 2 moderní lanovky i dětský areál s pohyblivým kobercem, mini slalomem a lanovým vlekem. Dalšími možnostmi, jak zde využít volný čas, je běh na lyžích (5 km dlouhá trasa), sáňkování, bruslení nebo návštěva některé z původních horských chat.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: